Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A külvilág felé magabiztosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külvilág felé magabiztosnak mutatja magát, de valójában pont az ellenkezője, vajon miért mondta ezt el nekem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, felületesen ismerve tucatmacsónak gondoltam, menő kocsi, izmos test, sokat viccelődik, ám egyszer csak elkezdett hozzám közeledni és elég bénácska volt, alig mert elhívni. Én persze azt hittem, csak szórakozik és elküldtem. Aztán újra próbálkozott, végül leültünk beszélgetni és teljesen megnyílt nekem, kiderült, hogy legbelül egy érzékeny fiú, belém van esve, nincs rendben teljesen lelkileg, és ezt mások nem tudják. Megdöbbentett az őszintesége, ugyanakkor eleve nem vonzódtam hozzá és ezek sem erősítették ezt meg bennem. Neki magának kell helyretennie magát, én ebben nem tudok segíteni, amíg nincs kibékülve magával, addig ne akarjon párkapcsolatot.
2016. okt. 9. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Húhaaa, ha csak annak lenne kapcsolata aki ki van békülve magával már kihalt volna az emberiség :)


Pesze mindenkinek szíve joga elutasítani a másikat ha nem jön be.

2016. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mondta el neked, mert beléd van esve, szeretett volna nyitni feléd. De ha neked nem tetszik, nem vonzódsz hozzá, akkor nincs mit tenni, sajnos.
2016. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem tennék egy ilyen fiúért. :) Olyan szép látni, mikor látod, hogy napról napra erőt nyer és ehhez te is hozzájárulsz.
2016. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem az ilyesmit, facebookon menőző fiú elmondja nekem, hogy nincs rendben teljesen lelkileg, visszahúzódó, fél a kapcsolattól stb. Én is ellentmondásosnak találom ezt.


Hogy miért mondta el neked? Talán tényleg tetszel neki, legalábbis megbízik benned. Ha nem vonzódsz hozzá, akkor mindegy, miért mondta.

2016. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nyitni szeretett volna feléd. Legutóbb én is pont hasonló cipőben jártam. Elutasítottam a srácot, bár sokkal nehezebb volt így, hogy tudtam, hogy egy lelkileg nem épp erős illetőt kell elküldenem nekem is. Azért nyugtatott a tudat, hogy helyes pasi, biztos fog magának találni egy rendes lányt, akit nem zavar, hogy lelkileg mennyire van megtörve. Én sem vagyok erős, kettőnk defektje együtt csak katasztrófát eredményezhet. Egy erős lány, viszont pikk-pakk helyre rakja..:)
2016. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
# 5 Hasonló a helyzetünk, én sem vagyok erős lelkileg és ő sem. Agyaltam rajta, hogy mi van, ha pont hogy megerősítenénk egymást, de aztán elvetettem. Nehéz ügy, talán ha összeszedné magát, akkor lenne esélye, ha fel tudnék rá nézni ,még lehet, a vonzalom is beindulna.
2016. okt. 9. 13:00
 7/7 anonim válasza:
Megnyílt.
2016. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!