Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el ezt a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ezt a leendő randipartneremnek, mikor?

Figyelt kérdés
23-l vagyok, és az a helyzet,hogy édesanyàm súlyosan beteg mentálisan. Iszonyatos gyerekkorom volt mellette, de sosem hagytam magára,bármit is tett,mert végig tudtam,hogy beteg,és hogy szüksége van rám. Amíg nem lett kezelve rendesen,addig nárcisztikus,illetve súlyos depressziós volt,aztán átfordult olyan szinten skizofrénné,hogy végigjártam vele a poklot is, szó szerint, voltam vele pszichiátrián,ahonnan megpóbált megszökni,többször bekerült a zárt osztályra, elmegyógy intézetben is volt, ès nem tudom ezeken az ott látottakon,meg amik vele történtek-túl tenni magam... Nagyon sokszor eszembe jut, és hatással van rám. Mikor valaki kérdezi,hogy anyukámmal milyen a kapcsolatom,rossz érzés azt hazudni,hogy minden rendben van itthon, vagy ha elmesélem,hogy egyedül vezetem a háztartást azt hiszik egyedül is élek, vagy nyilvánvalóan elkezdenek rájönni,hogy valami nem stimmel... Félek elmondani az igazat,mert bár voltam pszichológusnál és pszichiáternél,hogy kivizsgáltassam magam,hogy velem is van e valami gond,azt mondták,hogy nincs,és nagyon sokat olvasok pszichológiáról. Igyekszem társasági életet élni,sportolok rendszeresen,dolgozom is,próbálok vigyázni,hogy én ne lehessek beteg, mégis aggódom,hogy azt feltételezik rólam,hogy biztos akkor örököltem én is ezeket,pedig nem. :/
2016. okt. 9. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy aggódnék, hogy örökölnéd ezeket. Sajnállak és becsülöm a kitartásod. Ha normális párt találsz szerintem ez nem lesz gond.
2016. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna ezt így összetenni, mármint, hogy ezt te örökölted. Sőt, értékelném a kitartásodat, mert bár sajnálatos úton jutottál el ide, amit nem kívánok senkinek, de önálló, talpraesett, megbízható, felelősségteljes lány benyomását mutatnád számomra, ami meg pozitív. 23/F
2016. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem meg egy kiváló szűrő arra, hogy megtaláld az embered. Erről a családi háttérről nem te tehetsz, nem te kérted, de megpróbálsz benne helyt állni.

Én is hasonló háttérrel rendelkezem mint te. Bár nekem azért ennyire rossz nem volt. És én örököltem a depresszióra való hajlamot (vagy eltanultam?), ami néha felszínre is tör. De a párom mégse hagy el miatta és 7 éve kitart mellettem. Szóval nincs mit szégyellned, ez a háttered és helyt állsz, ahogy erődből telik. Nem ezen fog múlni a boldogságod!

2016. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 90-ben született F.. ***** válasza:
Ez tényleg egy jó szűrő. Engem nem ijesztene el.
2016. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!