Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ha egy kutyás nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha egy kutyás nővel randiztok, mire számítotok? Nem evidens, hogyha komolyra fordul a kapcsolat, esetleg összeköltöztök, akkor a kutyával is együtt kell tudni élni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Evidens.
2016. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Evidensnek tűnik. A randiknak éppen az a célja, hogy jobban megismerd a másikat, és figyelembe véve a körülményeit (pl. ebben az esetben azt a tényt, hogy kutyát tart), eldöntsd, hogy szeretnél-e komolyabb kapcsolatot.
2016. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

8 éve van egy kutyám, nem fogom azért kirakni, mert az új kapcsolatomban a srácnak nem tetszik.

Amíg néha feljárt hozzám, nem volt baj a kutya.

Szóba került az összeköltözés, most feltételt szabott.

Amíg a kutya velem lakik, ő egy zokniját se hozza ide.


Lapátra tettem. De nem is értem mit várt, az elejétől tudta, hogy kutyával élek.

Nem árultam zsákbamacskát.

2016. okt. 10. 18:57
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Ó, akkor te is a szokásos külső megerősítés céljából vagy itt.:)


Tőlem meg is kapod.


Igen, igazad volt. Egyetértek a döntéseddel.

2016. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Igazad volt.


Bár én eleve nem kezdenék állatbarátként olyan emberrel, aki nem szereti őket. Eleve az egész felfogással nem tudnék azonosulni.

2016. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Evidens.


Mivel allergiás vagyok a kutyaszőrre, nem is randizom kutyás lánnyal. Nem lenne korrekt, hogy akkor mondanám meg, hogy a kutyának mennie kell, amikor már fülig belémzúgott.

2016. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nincs bajom a kutyákkal sőt szeretem őket, de csak és kizárólag kertes házban kint a kertben. Lakásban nálam nincs helye semmilyen állatnak. Épp ezért olyan csajjal nem is kezdenék amelyikkel együtt alszik a kutyája. Az hogy kitetted teljesen jogos, mert te együtt élsz a kutyáddal, de ezt ő már az elején is tudta. Nálam már az elején kizáró ok lett volna.
2016. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj sok ember nem fogja fel, hogy egy kutya az embernek egy családtagja és nem egy cserepes virag ami ha nem tetszik a masiknak kidobjuk...

Megis mit hitt, hogy egy 8 eves csaladtagodat őmiatta kidobod, mert ö odacuccolja a szaros gatyáit?

Én mar eleve azt nem ertette soha hogyha valakivel evekig együtt van egy előlény aki akarhogyis de csak a szívehez nő az embernek, legyen az csak egy aranyhal vagy egy hörcsög, hogy tudnak megválni tőle elköltözés vagy kisgyerek erkezese, vagy új parkapcsolat miatt.

Ha egy élőlenyért felelősseget vállalunk és hozzánk szokik az a normalis, hogy velünk marad mivel így se elnek sajnos 10-12 evnel tovabb es minden napnak örülhetünk ha boldogítanak minket, nemhogy meg lepasszoljuk őket. Ez olyan mintha intezetbe adnánk a gyerekünkket mert mar meguntuk vagy nem erunk ra foglalkozni vele.

100 szónak is 1 a vege, ha kutyas vagy gondolod erted miről beszelek és ha a pasi ilyen ordenaré nagy önző választás elé álított akkor igen nyugodj meg jól döntöttél, mert nem ő a neked való ember.

2016. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
En sem szeretem lakasban a kutyakat, de ha nem haritja ram a kutyas feladatokat osszekoltozes utan (setaltassam, takaritsal utana ha veletlenul a lakasba piszkit stb) akkor meg tudnam szokni.
2016. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

7-es valaszoló te egy tipikus paraszt falusi felfogasu vagy. Na ja kertes hazban és kidobva az udvarra csodás....

Az, hogy a kutya nincs szocializalodva ès magaba van a koszos udvaron mar nem szamit, az a lenyeg "őrizze" a szaros hazat és ugasson a szomszedoknak ejszaka.

A kutya nem egy baromfi vagy egy disznó.

Illik a házban tartani és a csaladdal kellene hogy legyen.

2016. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!