Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön egy lány és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy lány és nagyon sokat vagyunk együtt de nem tudom mit tegyek. (többi lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon jóban vagyunk minden nap találkozunk a suliban és reggel mikor megyek akkor ő ott vár én pedig amikor megyünk haza akkor elkisérem a buszmegállóba és ott várok vele 20-30 percet mire megjön a busza én pedig akkor haza sétálok mert alapvetően nem járok busszal. Egész nap együtt lógunk és nagyon jóban vagyunk. Becézzük is egymást és nagyon összhangban vagyunk. Nem tudom megéri-e kockáztatni, hogy odavesszen a barátságunk. Ti mit ajánlotok? Mit tegyek?

2014. dec. 13. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány és fiú között nincs barátság, vagy annak így is úgy is hamar vége, úgyhogy nincs mit kockáztatnod.
2014. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
Első választ kiegészíteném azzal, hogy ilyen esetben nincs barátság! Előfordul azért néha, hogy valami nem szimpatikus a másikon annyira, hogy kapcsolatba lépj vele, vagy egyszerűen személyiségébe messze áll tőle mégis kellemes társaság. De ha Te lépni akarsz, akkor ez nem barátság!:)) Valóban nincs mit veszítened, mond el neki, hogy ő a legjobb barátod, vele szeretsz a legjobban időt tölteni, szeretnél vele elmenni egy randira. Vagy egész egyszerűen személyesen hívd el egy randira, és emeld ki, hogy randi-randi. Nem baráti villásreggeli.
2014. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megér egy próbát!Hajrá!
2014. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megéri kockáztatni!

Semmi képp ne mondd azt neki(amit a 2-es mondott), hogy ő a legjobb barátnőd. Mert ha utána randira hívod, akkor össze fog zavarodni szerintem. Gondolj bele, mondod neki, hogy ő a legjobb barátnőd és randizni akarsz vele? Hogy is függ a kettő össze? Abban viszont igaza van a 2-esnek, hogy úgy hívd el valahova, hogy RANDI "címszóval". Szóval ne csak "együtt lógós" hangulata legyen a találkozásnak, hanem randi hangulata. Éreztesd vele, hogy többet akarsz, de csak lassan. Adj neki puszit, érintsd meg néha-néha, bókolgass.

Ha gondolod, leírhatod ide a fejleményeket.

Sok sikert! :)

2014. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
Verd be neki, az a frankó.
2014. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!