Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenképp túl kell lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp túl kell lenni egy randis szexnek ahhoz, hogy egy pár hivatalosan is bejelenthesse, hogy együtt egy jegyben járnak?

Figyelt kérdés
Arra értem, ami facebookon a családi státuszt valamiről->kapcsolatban státuszra változtatja.

2016. márc. 28. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
??? Mi ez a baromság? A kapcsolatban és a jegyben járnak nem ugyanaz, a másik, meg hogy ha a fiú megkérte a lány kezét, akkor járnak jegyben, nem értem, ehhez miért kéne szexnek lennie?
2016. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne? Ha akarod, akkor perceken belül megváltoztatom a státuszomat, mondjuk hogy veled vagyok kapcsolatban.
2016. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A státuszt te állítod be, amikor csak akarod. AMikor úgy érzed, hogy a kapcsolatotok elég stabil, akkor beállítod, és kész. Nincsenek határozott követelmények, és ez a dolog egyáltalán nem hivatalos.
2016. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
világ megérett a pusztulásra! Én az ilyen fogyatékos kérdezőkkel kezdeném a népírtást.
2016. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4:

>népírtást


Remélem, hogy a félkegyelmű írástudatlanokkal folytatnád.

2016. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem a szexen múlik, hanem azon, hogy mindketten úgy érzitek, hogy a kapcsolat eljutott arra a szintre, hogy már jártok és ezt az ismerőseitek felé is fel akarjátok vállalni. vannak, akik már rég lefeküdtek és hónapok óta együtt vannak, de még nem mernék járásnak nevezni. vannak, akik meg már az első csóktól járásnak tartják. hogy ki mit tereget ki a Facebookra, az meg megint más kérdés. vannak, akik sok éves kapcsolatot se tartanak fontosnak kitenni, mert senkinek semmi köze hozzá. mások meg fontosnak érzik, hogy világgá kürtöljék, hogy van valakijük.


a lényeg, hogy a másik érintettel beszéljétek meg a dolgot, mert abból komoly kellemetlenségek is lehetnek, ha te az ő beleegyezése és egyetértése nélkül kezded el hirdetni a dolgot. ahogy abból is, hogy te másnak tartod a kapcsolatotokat, mint ő.

2016. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!