Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így most mi? Mit kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így most mi? Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

Lehet nem is a felnőtt párkapcsolatokhoz tartozik, de elvileg mindketten "felnőttek" vagyunk...


A sztori röviden: megismerkedtem egy lánnyal az egyetemen pár hete, aki nagyon megtetszett, kedves, aranyos, jól el is beszélgettünk. Hétvégén elhívtam randira, amire azt írta, hogy sajnálja, de ő csak barátkozni szeretne.

Eléggé sajnáltam, de csak ennyit írtam, hogy "Nem gond. :)". Ezzel úgy le is zártam, hogy nem lesz belőle semmi.


Ma meg délután találkoztunk, és jön egy ilyennel, hogy látja nem nagyon hatott meg engem a visszautasítása, biztos mert csak egy volt a sok közül, akit randira hívogattam. Én meg csak néztem, hogy most mi van? Mit kellett volna csinálnom, sírva fakadni azért, mert nem jön randira vagy alázzam meg magam és addig könyörögjek, amíg bele nem megy? Akkor meg az jött volna le, hogy zaklatom..


Ez így most milyen női logika, visszautasított azért, hogy lássa kuncsorgok-e egy randiért vagy mi??

22/F


2016. okt. 10. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen csináltad, ha nem hát nem, én se értem miért van kiakadva, de szerintem egyik nő társa se értené.. ez a sajátos hülyesége gondolom én. Meg se próbálom már megérteni a nőket, mellesleg szőke?
2016. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Játszik veled a kis lotyó, ne hagyd magad. Szerintem jobb neked, ha ilyen cifra cafkával nem állsz össze.
2016. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Te mindent jól csináltál. Elhívtad randira, mert tetszett és higgadtan elfogadtad a visszautasítást. Teljesen korrekt.


Valószínűleg annyira nem tetszhettél a lánynak, mert akkor értelemszerűen igent mond, viszont az önérzetét sértette az, hogy a visszautasítása semmilyen látható érzelmi reakciót nem váltott ki belőled. Látatlanban azt tippelném, hogy alacsony az önbecsülése és külső forrásból próbálja meg kicsit feltornászni.


Persze sok más ok is elképzelhető, de egyik sem túl pozitív a lányra nézve.


Azt hiszem, nem sokat veszítettél. Az egyetemen pedig bizonyára van még rengeteg olyan lány, aki tetszeni fog neked.

2016. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Áh, szerintem nem akart veled randizni, csak valószínűleg sértette az egóját, hogy nem puncsolsz utána, mint ahogy azt megszokhatott másoktól korábban. Teljesen jól tetted, amit tettél, ha ilyen kis játszmázós pcsa, akkor jobb is, hogy nem vesztegeted rá az időd.
2016. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*megszokhatta
2016. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szőke. :D

Lehet igazatok van, de amúgy nem néztem ki ilyet belőle. Alapból nem szoktam 1-2 hét alatt randira hívni lányokat, de olyan jól elbeszélgettünk, meg tök pozitív kisugárzása volt a lánynak, hogy gondoltam egy próbát megér.

Jelenleg annyira görcsösen nem keresek barátnőt, meg amúgy se aláznám meg magam soha.

2016. okt. 10. 19:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Mármint 1-2 hét ismertség után, bocsi azt elírtam.
2016. okt. 10. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért szép parasztos magyar nyelven elküldtem volna a mesterségesnapmellettbarnultszőnyegbetekert dugatttyúsp*csájúkur*aanyjába ^^
2016. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem arra volt kíváncsi hogy harcolnál e érte
2016. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es erre gondoltam, na de ha azt írja, hogy csak barátkozni akar, akkor minek harcoljak?

Ha mondjuk azt írja, hogy jelenleg nem áll készen egy párkapcsolatra, de majd idővel, vagy mit tudom én, akkor nyilván máshogy állok hozzá.

De ez a "csak barátkozni szeretnék" számomra a legegyértelműbb szöveg arra, hogy ő nem szeretne semmit, innentől nem tudom miért kéne érte harcolnom.

2016. okt. 10. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!