Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés
Tegnap a plázában kajáltam(egyedül)és pont szembe ült velem egy csaj kb 10m-re, ott ült egy asztalnál 2 pasival. És elkezdtünk szemezni egymással, amikor rám nézett és én is rá, akkor mind a ketten gyorsan másra néztünk. És ezt eljátszottuk vagy 8x. Szerintetek bejöttem volna neki vagy mi?(nem nézett ki rosszul)
2010. okt. 2. 10:59
 1/6 anonim válasza:
Kik voltak azok a pasik akikkel volt? Hát nem tudom, ha esetleg látod valahol újra és akkor is szemeztek szerintem nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni telefonszámot cserélni, ha meg nem akkor meg úgyis mindegy:)
2010. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom kik voltak. :( Nem láttam még őket eddig.

De ti mit csináltatok volna a helyemben?

2010. okt. 2. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetszettél a lánynak szerintem, de Ő is tudja, hogy mivel 2 sráccal volt esélytelen a dolog... De szerintem, ha egyedül lett volna akkor sem léptel volna.. vagy igen?:)
2010. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. :( nem vagyok az a bátor típus. Odamentem volna: Szia!-Szia! mit mondtam volna neki?
2010. okt. 2. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
hozzám a minap például odajött egy srác, ő is nagyon bátortalan volt. És tudod mit?! Jobban örültem neki, és jobban tetszett, mintaha olyan hú, de magabisztosan jött volna oda... ;)
2010. okt. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és mit mondott neked, amikor odament?:D
2010. okt. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!