Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél olyannal, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki nem tökéletes?

Figyelt kérdés

Nekem eddig 5 kapcsolatom volt:

-2-nél éreztem azt, hogy odáig vagyok a srácért, tökéletes úgy ahogy van (rózsaszín ködös állapot)

-3-nál azt, hogy vannak hibái, de jó pasi, egy próbát megér (ezek közül 1-be hamar totál belezúgtam, úgyhogy megérte megpróbálni).

Ti mit gondoltok erről... Összejönnétek olyan fiúval, akinek már az elején látjátok a hibáit? Gondolok itt olyanra, hogy néhány randin túl vagytok már, jól megértitek egymást, minden klappol, de pl nem tetszik a randipartner testalkata (mert túl vékony), vagy pl néha unszimpin beszél (esetleg káromkodik). Ilyen apróságok még beleférnek, vagy akkor már inkább máshol keressem a nagy Ő-t? (Olyanok válasza érdekel, akik az Igazit keresik, akivel az életüket le szeretnék élni.)

23/L


2016. okt. 10. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Velem pl. összejönnél? Sokat mosolygom, ízléses a ruhatáram, erős is vagyok, meg is mutatom széles mosolyom:


[link]

2016. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, mert senki se tökéletes:'D Oké viccet félre téve, igen az első barátommal sose volt rózsaszín ködös dolog, de jól elvoltunk 2 évig. Nem is az ő vagy az én hibáim miatt lett vége végül.
2016. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

#2


Hanem Ali hibája volt mert jobban sze... I-i-izé alias volt a világ.

2016. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeg az, hogy az a bizonyos érzés meglegyen, tökéletesnek senki sem az.

Inkább amit kiemelnék, hogy még az ismerkedés kezdetekor ne tolj el rögtön senkit (ahogy a legtöbb lány csinálni szokta..) mert simán kialakulhatnak ezek az érzések. (lásd azt az 1 esetet, a 3 ból.)

2016. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem. Mármint olyannal nem, aki számomra nem tökéletes. Viszont én nem azt látom tökéletesnek, aki megfelel a kritériumnak, hanem az, aki vonzalmat ébreszt bennem.
2016. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, de én a párom hibáit is szeretem.
2016. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

srácokkal nem jönnék össze, mert jómagam is az urak táborát erősítem, de talán a témába vágó véleményemet megosztom:

alapvetően senki nem tökéletes. mindenkinek vannak hibái, egy nagyobb orr, néhány plusz kiló, vagy éppen idióta szokások, például a kecsöpöt nem fejjel lefelé rakja be a hűtőbe hanem állítva, mindenhonnan elkésik, stb... de szerintem, ha valakivel kapcsolatban ott tartunk, hogy igen, én akár járnék is ezzel a személlyel, mert csomó jó tulajdonsága van, akkor szerintem jó megadni az esélyt, miután rendesen megismerkedtem a másikkal, és arra érdemesnek találom. ugye alapvetően hosszútávú kapcsolatban gondolkodunk, így elkerülhetetlen, hogy az évek múlásával egy két ránc megjelenjen, vagy épp néhány plusz kiló, és azért emiatt régen rossz ha két ember szakít. egy párkapcsolat bírjon ki többet, legyen több, mint ami összeköt. hülyeségei mindenkinek mindig lesznek, meg kell próbálni úgy hozzáállni a másikhoz, hogy azt veszem benne észre, arra figyelek oda, amiért belészerettem, amiért azt mondom, hogy igen, ezért vagyok vele, és nem mással, pedig akár meg is tehetném... egy pozitív hozzáállás esetén a másik is igyekszik odatenni magát, ha tudja hogy valami zavar, akkor igyekszik leküzdeni ezeket, vagy akár elő sem jönnek a rossz tulajdonságok, szóval esélyt megér.

Persze a szélsőségektől tartózkodni kell, épp ezért fel kell állítani egy határt. stresszes helyzetben, egy-két kevésbé papírravethető kifejezés még belefér, de ha más kötőszót nem ismer a randipartner, csak mindenképpen valamiféle szexuális tevékenységre próbál minket utasítani két mondat között, akkor az már baj... vagy hát ha erre igényes vagy, neked ez számít, akkor baj. ugyanígy a testalkat is. lehet, hogy valaki azért nem törődik a testével, mert nincs kiért, magáért nem csinálja, nincs kedve, belekeseredett a magányba, és ha van valaki akkor máris eljár futni, elmegy az edzőterembe. nekem volt ilyen barátnőm, akin volt 1-2 plusz kiló, de amikor jártunk nagyon odafigyelt magára, hogy nekem tetsszen, hogy tökéletes legyen, hogy szép barátnőm legyen, stb... pedig nekem tetszett úgyis, nyilván azért jöttem vele össze, de nagyon jól esett, hogy ilyen fontosnak tartja, hogy elégedett legyek, meg közös program is volt hogy elmentünk kirándulni, uszodába, bringázni... de magamról is el tudom képzelni, hogy van egy csodaszép barátnőm, és elmegyek kondiba, kicsit rádolgozunk itt ott, karra, vállra, hogy mégjobban tetsszek a lánynak.

És tényleg, ha az életemet akarom leélni valakivel, akkor nem lehet egy pillanatnyi állapotból kiindulni, hogy most éppen divatosan van-e felöltözve, jó-e a haja, pont annyi izom van-e rajta, mint amennyi kell... sokkal inkább, hogy mi az életben a célja, mi lehet közös cél, sokkal fontosabb egy közös értékrend, hogy mindig mindent meg tudjunk beszélni, szó szerint mindent, egy életfilozófia, amivel azonosulni tudok, és igen, nyilván kell az, hogy szexuálisan is vonzódjak a kiszemelthez, de egy jó testnél több kell, mert az múlandó... élvezzük együtt amíg lehet, de ha tényleg egy életben gondolkodunk, előbb utóbb, betegségek jönnek, nehézségek... pl: lesz egy mellrákja a csajnak, 30 év múlva... lehet, hogy le kell operálni a melleit, akkor hátatfordítok neki? hogy "bocsi, te már nem vagy elég szexi"....nyilván nem, vagyis akkor nem, ha nem pusztán egy jó test volt az indíték arra, hogy a másikkal legyek...

"kiállni jóban-rosszban", de tényleg, akiből ezt kinézed, és nagyjából megfelel külsőre is, abból lesz a jó kapcsolat, szerintem...

2016. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én anno egy olyan lánnyal kezdtem ismerkedni aki egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésemet, csak azért beszélgettem vele mert egy ismerősöm azzal zaklatott hogy találjak már valakit. Nem volt ellenszenves, vagy ilyesmi, csak nem pattogtak a szikrák, egyáltalán nem volt a zsánerem. Közel 4 évig együtt voltunk utána, se előtte se azóta nem voltam olyan boldog senkivel - nem hiszem, hogy ez lenne az általános, de ennek tükrében semmiképp nem vetném el annak a lehetőségét hogy esetleg másnál is ez lenne a helyzet.
2016. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sokszor sokkal jobb mar az elejen a hibait latni es AZZAL EGYUTT elfogadni es megszeretni,mint rozsaszin kod es amikor oszlik es pillazol h jeee o ilyen valojaban?


Igazi nincs.

2016. okt. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hibái, te döntöd el hogy mit tolerálsz és mit nem. Nekem nem kell hogy tökéletes legyen, lehet husi, vagy kopasz, vagy sánta. De pl ne cigizzen, abból nem tudnék engedni.
2016. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!