Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire fontos a korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Úgyértem pl a lányok többsége nem járna 2-3 évvel fiatalabb fiúval, de fordítva elfogadott? Miért annyira nagy dolog ez? Fiatalabb fiúk komolytalanok stb, később érnek, de nem minden helyzetben igaz.
2016. okt. 11. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Az első barátnőm 25 éves volt, én 17. Kétlem hogy találnék még egy hozzá foghatót. A 2. kapcsolatomban szintén én voltam a fiatalabb. Én 20 éves a lány pedig 26. A szellemi érettség nem kor kérdése. Az első kapcsolatomnak köszönhetően elég korán értem és nagyon gyorsan. 20 évesen már egy 35 éves szintjén álltam. És ezt mindenféle túlzás nélkül írom. Szóval fogalmam sincs miért lenne gond ha a férfi a fiatalabb.
2016. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ ez a kor mennyi is pontosan, mert 20 év körül ugye egy fiú valóban éretlennek mondható.

A másik, hogy a nők szerint egy idősebb férfi tapasztaltabb az élet terén mind munkában, mind kapcsolatban, mind szexuális téren.

Valószínűsíti, hogy az az idősebb férfi van olyan szinten, hogy háza, kocsija és fix jól fizető állása legyen.

Ezekben inkább a biztonságot keresi egy nő, mivel az anyai ösztön(és ez ott van minden nőben) elsősorban ezt mondatja vele, hogy gyermekének biztos, nyugodt és stabil hely kell amit mondjuk egy fiatalabb férfitől mondjuk még nem várhat.

2016. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében tényleg később érnek a fiúk... és a lányok úgy gondolják, nem pazarolják arra az idejüket, hogy na, Józsika 20 éves, de hajt rám, akkor ismerjük már meg, hogy éretlen-e, 2 hónap alatt... aztán kiderül, hogy igen. Akkor már inkább óvatosak, és olyat keresnek, aki nagyobb eséllyel érettebb. Én pl. huszonévesen még egykorúval se jártam volna szívesen, mert hozzám képest ők is éretlenek voltak. Párom 5 évvel idősebb nálam, ez kb. a minimum, amivel el tudok képzelni (most még) egy kapcsolatot.
2016. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp az imént levelezzem egy középiskolai osztálytársammal. Mindketten 23 évesek vagyunk csak ő férfi, én nő. Ő még keresi a világban a helyét, ő még tapasztalni akar. Ő 5 év múlva férfiként még mindig ráér, én akkor már anyuka szeretnék lenni. Megvan a szellemi komolysága és céljai, de az életünk teljesen más vágányon halad. A vőlegényem 31 éves, ő pedig már teljes mértékben azt szeretné, mint én. Nyugalmat, házasságot, gyereket.


Csupán ezért nem akarok egy korombelivel kezdeni. Meg nyilván vőlegényem van és ezért sem 😃


Ettől függetlenül működhet a dolog.

2016. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1#: azért gond, mert sajnos az emberek megszólják a nőt, a férfit. Ok, ne általánosítsak, de dupla, tripla annyi idő kell, míg megszokják a párt, mint hagyományos felállásban. Egyszerű emberi tulajdonság, hogy már eleve a negatívat nézni egy idősebb nő, fiatalabb férfi kapcsolatban. Aztán ezen a pár vagy túl tud lendülni vagy nem.

Magamról beszélek, nekem nem sikerült, 10 évvel fiatalabb egy kollégám, kolléga is, idősebb is vok és kész vok tőle, a helyzettől...

Ettől függetlenül szerintem egy esélyt kellene adni, de nem adtam, adok.


Kérdező: fordítva jobban elfogadott, de szerintem ha min. egy tízessel idősebb a férfi, akkor már megint a fenti helyzetről van szó. A 2-3 év semmi, de ha 2-3 évvel idősebb a nő, akkor az már olyan tragédia egyesek szemében, mintha 10-ről lenne szó.

2016. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!