Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket mi vonz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mi vonz egy csajban? Most nem csak a külsejére gondolok. Ha mondjuk nem sovány hanem mondjuk duci, akkor mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

ha duci akkor semmi.


20F

2010. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Legyen hűséges ne csaljon meg fűvel fával.Próbálja érteni a vicceimet és tettszenek is neki, így legalább mindig meg tudnám nevettetni.:D


Borisz

2010. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi de a ducik engem alapból nem vonzanak.
2010. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom megmagyarázni. Talán a telt, dús idomaik, és az, hogy az általam ismert duci lányok 99%-a sokkal életvidámabb, mint egy sovány, és nem mellesleg jó páran jobbak, felszabadultabbak, odaadóbbak is voltak az ágyban, mint sovány társaik.
2010. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

18:29

te egy duci lány vagy?


Ja, azért odaadóbb az ágyban, mert azt hiszi, így megtartja apasit.


amúgy meg a dagi nők a legszégyenlősebbek, én önértékelési zavarban szenvednek.


Az állandó röhögés meg a sok csokitól van.

2010. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
duci vagyok, az 1 százalékba beletartozok és igazából nehezen lehet megismerni az igazi oldalam ... csak ennyi.
2010. máj. 6. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez aztán az értelmes kérdés.

Nem lett volna egyszerűbb feltenni azt a kérdést, hogy mi a véleményed a duci lányokról?

2010. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem, mert az nem azt jelentené hogy mi vonz bennük(ha vonz)
2010. máj. 6. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha magabiztos, szereti az életet Képes elfogadni magát és nem mondja folyamatosan h "csunya vok " dagadtvok " meg ilyenek akkor nemzavar h 1kicsit tulsulyos v vami.. az arca legyen cép az viszont fontos.meg NE legyen ilyen kis anyucikedvence , lehessen vele hülyülni , sok zenét halgasson:D m1 h milyet xD csak halgasson:D , meg lehessen vele elmenni vahova ahol mjuk nagyon sok piszok van meg ilyenek, ne féltse h piszkos lesz:P
2010. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!