Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, randiznátok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiznátok úgy valakivel, hogy nem lesz belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokat utazok és külföldön is élek, de ha valahol vagyok pár napot szeretek összejönni lányokkal randizni, még akkor is ha nem lesz szex, csak élvezni az ismerkedést és a közös szórakozást.


Most is egy hosszú hétvégét töltök Budapesten és van néhány lány akikkel beszélgettem már és gondoltam valamelyiket elhívom randizni (mozi, kávé, sörözés, billiárd, tánc, stb szóval minden amit jó kettesben csinálni), csak tartok attól, hogy úgy nem jönnének el ha látják, hogy nem kapcsolatot keresek.

(még egyszer megjegyzem, nem szex miatt csinálnám, egyszerűen szeretem a lányok társaságát és szívesen randizok is)



2016. okt. 12. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarul barátkozol.

Nincs baj, én nem haragudnék a lányok helyében,csak ne randiként fogalmazz.

2016. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát lehet másnak hívni, de most igazából én egy randinak hívnám, mert úgy telne mint egy első-második-harmadik randi, ha már egy hétvégét nézünk, de negyedik már nem lenne belőle vagy majd talán később
2016. okt. 12. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez randi, akkor nem. Ha baratkozas, akkor igen.
2016. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hmm, érdekes meglátás, köszönöm. Viszont azt sem szeretném, hogy kapcsolatban lévő emberrel találkozzak, hogy ne legyen bonyodalom vagy féltékenység.

De így barátkozásnak is fel lehet fogni.

2016. okt. 12. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Számtalan alkalommal találkoztam úgy ellenkező neműekkel, hogy érdekesnek találtuk egymást, szívesen beszélgettünk, de nem akartunk a másiktól semmit. Nem hívtuk randinak.

Az meg hülyeség, hogy aki párja van, az nem találkozhat barátilag ellenkező neműekkel. Nem mindenkinek féltékeny a párja.

2016. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!