Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak mért nem adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak mért nem adtok magatokra?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy tele van az ország csinos, igényes nőkkel, viszont a pasik pffff alig látok olyat megmozgatja a fantáziám vagy jó ránézni. És szerintem azok, akik azt hajtogatják, hogy "csak a belső számít", ugyanúgy olyan lányt szeretnének maguknak, aki tetszik nekik külsőre, csak magukat akarják "menteni" ezzel. Mért van, hogy azt hiszitek, hogy már az is nagy dolog, ha ápoltak vagytok 2016-ban?
2016. okt. 13. 01:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok
2016. okt. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
39%

Azért nem adnak magukra, mert nem ismernek téged, így nem tudják, hogy szerinted rohadt szarul néznek ki.

Egyébként meg vannak olyanok, akiknek kevés az ápoltság, mert azzal már nem lehet kitűnni a tömegből, így megrögzötten követik az aktuális trendeket, hogy minél tökéletesebbek legyenek külsőre (férfi létükre!). Röhejes...

2016. okt. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 A kérdező kommentje:
Pont ezt írom, hogy nem elég az ápoltság, hanem alap már szerintem.
2016. okt. 13. 01:22
 4/109 A kérdező kommentje:
Mért röhejes?
2016. okt. 13. 01:24
 5/109 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom te melyik faluban élsz kérdező, de en mint nő eleg sok ápolt helyes ferfit latok, ellenben sok más orszaggal.
2016. okt. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
43%

Én studio hangfalakat vettem a pénzemből... Költhetném ruhákra, és konditerem bérletre azt a százvalahányezret, de minek?

Azt hiszed, hogy mindenki megfelelési kényszerrel küzd?

Mindenkinek más a stílusa, így máshogy fognak kinézni, és a férfiaknak nincs szüksége arra hogy az ápoltságon kívül többet foglalkozzanak a kinézetükkel. Ha divatmajmokat akarsz, láthatsz eleget a fővárosban.

2016. okt. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 A kérdező kommentje:
5ös olvasd el a 3as válaszomat.
2016. okt. 13. 01:31
 8/109 anonim ***** válasza:
25%

de lássuk akkor, neked milyen férfi mozgatja meg a fantáziád. Hiszen a külső a minden...

Nem azért, hogy lehülyézzelek, de nézhet ki az illető akárhogy, ha nem túl intelligens. Az intelligens emberek fő jellegzetessége pedig a felesleges feltűnősködés kerülése.

2016. okt. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 A kérdező kommentje:

Ja, nem szeretnél megfelelni csak elvárásaid vannak mi? :)


A nő ápolja az arcát, a haját, borotválja magát mindenhol, fesse be a haját ha őszül, járjon el szoláriumba, kozmetikushoz, pedikűröshöz, fodrászhoz, öltözködjön szépen stb. és hát természetesen a saját fizetéséből, de a férfiaknál ájuljunk el attól, hogy megmossa a fogát és hát szegényeknek ne kelljen tenni/fizetni semmit.

2016. okt. 13. 01:35
 10/109 A kérdező kommentje:
Ki írta azt, hogy a belső nem számít? :D
2016. okt. 13. 01:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!