Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak mért nem adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak mért nem adtok magatokra?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy tele van az ország csinos, igényes nőkkel, viszont a pasik pffff alig látok olyat megmozgatja a fantáziám vagy jó ránézni. És szerintem azok, akik azt hajtogatják, hogy "csak a belső számít", ugyanúgy olyan lányt szeretnének maguknak, aki tetszik nekik külsőre, csak magukat akarják "menteni" ezzel. Mért van, hogy azt hiszitek, hogy már az is nagy dolog, ha ápoltak vagytok 2016-ban?
2016. okt. 13. 01:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
16%

"A nő ápolja az arcát, a haját, borotválja magát mindenhol, fesse be a haját ha őszül, járjon el szoláriumba, kozmetikushoz, pedikűröshöz, fodrászhoz, öltözködjön szépen stb. és hát természetesen a saját fizetéséből"


Megfelelési kényszer level 200. Gratulálok.

Plázacica vagy.

Ki kényszerít rá hogy az legyél?


Én szóba sem állok ilyen mű nőkkel, mert undorítóak, és nekik én nem lennék elég steril, gazdag, szép, tökéletes (szerencsére).


Saját magadnak generálsz problémákat, ha nem vennéd észre.

Panaszkodsz, provokálod az embereket.

2016. okt. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
27%
Amíg ti bájcsevegtek a fodrásznál és barnultok a szoliban stb.. addig mi azon a pénzen veszünk egy xboxot játékokal együtt pár zacskó chipset és pár sört, pár doboz pizzát és a haverokkal toljuk egész nap hát nem király? Az nőies ez meg férfias dolog. :)
2016. okt. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 A kérdező kommentje:
Csak felsoroltam, hogy miket csinálnak a nők, nekem pénzem sincs már ennyi mindenre, de igenis foglalkozom magammal, mert képzeld én így érzem jól magam, így érzem magam embernek, nőnek... És igenis vágyom rá, hogy szívesen nézek rá a páromra is.....
2016. okt. 13. 01:51
 14/109 A kérdező kommentje:
Ja, hogy az a férfias dolog, hogy igénytelen vagytok értem.....
2016. okt. 13. 01:52
 15/109 anonim ***** válasza:
33%

2 pár cipőm 100 ezer forintba kerül, pólóm, farmerom annyi van, hogy megszámolni sem tudom, és ezek mind 20 ezer felett vannak. Zakóm nincs 100 ezer alatt. A legdrágább parfümjeim vannak. Emelett nagyon ápolt vagyok, sokak szerint már betegesen.

Mi kell még?

2016. okt. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim válasza:
51%

A műköröm meg a szoli alap ápoltság egy csajnál? Hát... inkább az előttem szóló pasikhoz állnék be gémelni, mint a szoliba. Lehet igénytelennek tartani, pedig esküszöm nem vagyok büdös :D


Mindenkinek más az ízlése, van sok ápolt pasi, max nem jó helyen keresed őket. És itt nem a kondikás ecsetfejűekre gondolok mert azok kb. = a szolicicákkal.

2016. okt. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
32%

Ja, és a lényeget kifelejtettem.

Ezer éve nem menő a szolárium, agyon vakolt arc, műköröm és társai. Még mindig nem tudom milyen képzelt világban élsz :D

És igen. A férfiak attól férfiak, hogy nem nők. :)

Megosztok veled még egy titkot: Valójában teljesen felesleges pedikűr, manikűr, szoli, műhaj, műszempilla...stb. Egy férfinak elég ha nem vagy hisztis, vonzónak tart, és el lehet veled beszélgetni bármiről. Mindenki más akinek így tetszel, csak a szex miatt "tart". Akárhogy nézem, senki sem kényszerít titeket , plázacicákat, hogy azt csináljátok, amit.

Ezt az egészet magadnak találtad ki, és magad miatt csinálod, és még így sem tetszel kb senkinek, csak a farkuknak... :p

2016. okt. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 A kérdező kommentje:
Semmi. Van egy 0,1 %, aki ad magára, abba tartozol te is.
2016. okt. 13. 01:56
 19/109 A kérdező kommentje:
"A műköröm meg a szoli alap ápoltság egy csajnál?" Ezt mégis hogy hoztad össze?
2016. okt. 13. 01:57
 20/109 A kérdező kommentje:
De nem az volt a kérdés, hogy a férfiaknak mi elég :D
2016. okt. 13. 01:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!