Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak rá?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy írok facebookon a fiúnak, aki tetszik nekem. Egy gimibe jártunk pár évvel ezelőtt, onnan ismerem, de csak látásból. Nem szeretnék a sablonos "mizu?", "hogy vagy?" kérdésekkel indítani, de valahogy el kéne kezdeni a beszélgetést. Úgy vettem észre, hogy tetszem neki, de eddig még csak köszönésig jutottunk személyesen, facebookon meg lájkolgatásokig. :D Szóval szerintem vevő lenne rám, csak hogy kezdeményezzek beszélgetést vele?

21/L


2016. okt. 16. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincsen ihleted akkor nem lesz ennek semmi jó vége...
2016. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egyáltalan nem neked kéne kezdeményezni. Megkéne várni még hajlandó lesz irni a srác.

Ha irsz könnyen kaphatónak tünsz.

Én csak akkor irtam régen a fiúkra ha csak a barátom volt vagy csak másra kellett, de akit igazán akartam arra sosem irtam mindig ő irt. Aztán a sok-sok beszélgetésből lett egy szép házasság.

2016. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a profilját, hogy van-e rajta valami, ami ad témát (és akkor lajkolas mellett ra is lehet kerdezni a dologra), esetleg ha ő lájkol valamit, akkor vissza is lehet neki írni / kérdezni.

De ha rendszeresen szokta lájkolni a cuccaidat, akkor akár te is próbálhatod irányítani a dolgot, hogy feltöltesz valami érdekes képet vagy valamit (hülye példa: egy kép arról, amikor épp leugrasz bungee jumpinggal egy szikláról), aztán ha lájkol, akkor ennek kapcsán vissza lehet kérdezni, hogy teszem azt te is ugrottál már ilyet, mert én azt hittem, hogy kiugrik a szívem, blablabla.

2016. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem egyáltalan nem neked kéne kezdeményezni. "


Ja, elvégre mi értelme is lenne tenni is azért, amit szeretnénk, nem csak ölvetett kézzel várni a sült galambot.



"Megkéne várni még hajlandó lesz irni a srác. "


Ami vagy eljön, vagy nem. A leírtak alapján nem tudni, hogy a srác jelenleg magában mennyire döntötte már el, hogy akar valamit a lánytól, vagy mennyire hiszi azt, hogy van esélye, és ezért érdemes lépnie. Nem látod a másik oldal helyzetét, körülményeit, nem tudhatod, hogy ő mi,or írna, ha egyáltalán.

Addig meg vagy találkozik a srác valakivel a való életben, akivel kialakul a közös összhang (vagy aki hajlandó tenni azért, hogy kialakuljon) vagy nem.


Tudom, hogy ez sok kislány agyának felfoghatatlan, de férfiként a legtöbb esetben úgy vagyunk vele, hogy alapból nem tudjuk, hogy kell-e nekünk az adott lány, hanem mérlegelünk, hogy azok alapján, amit eddig tudunk róla, vajon kell-e. Az már egyénfüggő, hogy a mérlegelés közben is azért elkezdünk-e udvarolni vagy sem (vagy akár járni, ha úgy alakul), de ettől még a lényeg az, hogy a dolog általában úgy szokott kinézni, hogy a nőnek ugyanúgy tennie kell azért, hogy a férfi komolyan vegye.

Márpedig ha azt látom, hogy a nő van annyira felnőtt és érett, hogy kulturáltan képes legyen tenni aért, amit szeretne, akkor jóval nagyobb eséllyel fogom komolyan venni.

És ezáltal még olyankor is lehet esélye, ha én magamtól épp nem terveztem kezdeményezni a lány felé akármilyen okból. Tapasztalat.



"Ha irsz könnyen kaphatónak tünsz. "


Nem, csak szimplán elérhetőnek - amit sok dedós kiscsaj meg női magazin az eredendő bűnnek próbál beállítani. Felnőttként viszont ez kb. a kiindulópont, a többi meg menet közben tud úgyis csak kiderülni. Magyarán az, hogy te felvállalod a srác felé, hogy szimpatikus, és szívesen megismernéd, az nagyon durván nem egyenlő azzal, hogy felajánlkozol - szimplán esélyt kap a srác (meg ezáltal a lány), hogy jobban megismerjék egymást. Egy olyan esélyt, amit simán lehet, hogy amúgy nem lenne.

Hogy ezzel az eséllyel aztán mennyire tudnak kölcsönösen élni, az egy másik kérdés. Attól még, hogy ráír, nyugodtan támaszthat elvárásokat a fiú felé, és ezeket tudatosíthatja is a fiúban. Ha pedig a fiúk ezek ek nem tud megfelelni, akkor még mindig lehet mondani, de bocs, de ezek szerint mégse téged kerestelek.

De akkor legalább azon bukott meg a dolog, hogy tényleg a fiú nem volt megfelelő, nem pedig azon, hogy valami teljesen ostoba kislány módon inkább meg se adta a lány magának az esélyt.

2016. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!