Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érzelem vagy csak barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelem vagy csak barátság?

Figyelt kérdés

Hónapok óta beszélgetek egy fiúval a közösségi oldalon, minden egyes nap. Nem egy városban lakunk, megoldható lenne a találkozó de sokkal kevesebbet találkozgatunk mint amennyit tudnánk.

Szerintetek ha akar valamit miért nem találkozunk többet? Ha pedig nem akar semmit akkor miért akar folyton chatelni velem?!



2016. okt. 16. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy megoldható lenne a sűrűbb találka? :) Az, hogy egy városban laktok, mindenképp pozitív, de én pl. alig látom a páromat - pedig együtt élünk - , és nem azért, mert nem akarom többet... Pl. meló, suli, gyakorlat egyszerre rengeteg idejét elveszi az embernek, ami sajnos a párkapcsolat (vagy alakuló kapcsolat) idejéből is levesz...
2016. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem megoldható lenni, ha akarná és tudom én is, hogy ez a lényeg, hogy ha tényleg akarna látni akkor megoldaná (mert megtudná). Viszont akkor beszélnünk sem kellene minden nap, nem? Vagy én gondolom ezt rosszul?
2016. okt. 16. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez semmi, még barátság sem, csak haverság. Lehet, néha szívesen elbeszélget veled, de egyébként nem érdekled különösebben. Szerintem ne vesztegesd rá az idődet.
2016. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed!


Ment mindkettőtöknek a zöld

2016. okt. 16. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze ezt nem kell túl kombinàlni ha làtni akar akkor meglàtogat mégha nem is beszélitek meg .Akàr több 100km-ert képes lenne megtrnni.Én mielőtt összejöttem a jelenlegi pàrommal kb 7honap-ig ismerkedtünk beszélgettünk igaz előtte is ismertük egymàst de kb csak felkőszöntöttük egymàst !Ha kb ennyi idő utàn sem akar talizni nem hozza fel akkor sztem kezd hanyagolni hagyd hogy ő irkàljon keressen !
2016. okt. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
7 hónapnál mi még nem tartunk :D Viszont eddig is hagytam, hogy ő keressen, olyan 10/7 eset az ő javára. Beszélgetni nagyon szeret meg minden apróság érdekli, meg sokszor mond olyan dolgokat amikből arra következtetek, hogy ez már nem barátság. Mondja, hogy akar találkozni velem mégsem így cselekszik. Ez a baj
2016. okt. 17. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!