Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátság vagy többre hajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy többre hajt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja összehaverkodtam egyik kollégámmal. Sok projektet csinálunk együtt, és jó a humora. Kellemes társaság. Nevetés közben hozzám ér, könyökével bököd. Sokszor becézget, hogy babám, vagy Bogikám. Sokszor zsörtölődik és kekeckedik velem. Akár huncut dolgokról is tudunk beszélgetni. (Arra is kíváncsi volt, hol van rajtam tetkó.) De irántam is érdeklődik. Volt már, hogy kaptam tőle csokit is. Volt már, hogy csak ketten ebédeltünk. (Ő ajánlotta fel.) Olyan furán néz rám sokszor zavaróan közel áll. Viszont, tudja, hogy egy hanyatló kapcsolatban élek(nem illünk össze, még beszélgetni sem tudunk). És a párom iránt is érdeklődik. Nem tudom hova tenni a dolgot.

Köszönöm a válaszokat

22L


2016. szept. 24. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,tetszel neki.
2016. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nagyon tetszel neki és gondolom tudja, hogy a kapcsolatod nem működik, szóval egyértelműen érdeklődik irántad.

Amiket leírtál, abból az jön le, hogy számodra sem közömbös.

Viszont kollégák vagytok, ami megnehezítheti a kettőtök kapcsolatát, ha összejönnétek. 26/f

2016. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
méghogy mi férfiak nem vesszük a jeleket... pff
2016. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!