Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinál valaki ilyet? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál valaki ilyet? A tisztelet és komoly szándék hiánya, ugye?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel néhányszor találkoztam, de már több randi elmaradt, mert nem ért rá végül.

Amin kibuktam, az az hogy másodjára játszotta el, hogy megbeszéltük, hogy szombat/vasárnap este találkozunk tutire, de az időpontot majd egyeztetjük. Aztán egyszer vártam, hogy szóljon, de éjfélig semmi, úgyhogy rákérdeztem és mondta, hogy nem ér rá. Másodjára kértem, hogy délig erősítse meg, hogy találkozunk-e, de csak azt mondta, hogy majd szól és persze semmi. Rá se kérdeztem később. Kb. olyan érzés, mintha talonban tartana, ha nem jön össze jobb program, úgyhogy meg is szakítottam vele a kommunikációt.


2016. okt. 17. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legjobb, hogy megszakítottad vele a kapcsolatot, és innentől tök mindegy is, hogy miért ilyen.

Ha tényleg érdekelnéd, akkor akar találkozni, és nem várja el, hogy te ugrásra készen várjad, mikor füttyent, hogy van kedve találkozni.

Keressen magának valami lábtörlőt, akinek ez bejön.


Rengeteg normális, rendes pasi van, aki szingli, eszedbe ne jusson beérni egy ilyen gyökérrel!

2016. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban nem veszi túl komolyan a dolgot, és igen, az alapvető emberi tisztelethez hozzátartozik, hogy ha valakivel megbeszélek valamit, és valami közbejön - ilyen azért előfordulhat -, akkor felemelem azt a nyamvadt telefont, és beszélek az illetővel, aki talán tudna magának más programot csinálni ahelyett, hogy rám vár - hiába. Ez taplóság és kész, többszöri alkalom után én sem toleráltam volna.
2016. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer volt dolgom ilyen férfival. Kétszer játszotta el ugyanezt, aztán én is megszakítottam vele a kapcsolatot. Nem bántam meg.
2016. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem veszi túl komolyan a dolgot, igen. Velem a lányok szokták ezt csinálni, hogy "majd az időpontot még megbeszéljük" "majd még meglátjuk" ..nagy kamus az összes, azt nem merik megmondani, hogy nem érdeklem őket eléggé.
2016. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak, de kérlek, ne általánosíts, vagy mondd,hogy mind ilyen! Én sem vagyok ilyen például!!!
2016. okt. 17. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt csinálja velem is egy fiú! Szinte mindig ő mondja, hogy találkozzunk, sokszor azt is, hogy mikor mégis van, hogy az utolsó pillanatban lemondja.. Amikor szóvá tettem neki, hogy ez nekem nem tetszik és zavar akkor még ő volt felháborodva, hogy miért nem kerestem egész nap.... Most komolyan?! :D

Az esélye meg volt, nem élt vele, sajnos nem táncolhatunk úgy ahogy ők fütyülnek!

2016. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!