Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért csináljátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt egy pasival? ( tudom, tisztelet a kivételnek )

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel neten ismerkedtünk össze, és nagyon jól eltudtunk beszélgetni, nem csak egy szavas adok-kapok volt, már-már ismertük a másikat, de csak kb 2 hét után jött ki úgy a lépés, hogy tudnánk találkozni itt pesten.

Mindketten itt lakunk amúgy.

A lány is nyitott volt rá, vagy legalábbis így adta elő felém.

A találkozás napján ráírtam, hogy akkor merre fussunk össze és egy ilyen választ kaptam.

,,hát most nincs sok kedvem... szerintem hagyjuk, messze is laksz, mindig közbe jön vlmi és nálam millioszor rendesebb lányt találsz..."

Lefagytam.

Elmondása alapján elbizonytalanodott....

De miért kell akkor cicásat játszania velem? Vagy csak élvezte, hogy van valaki aki érdeklődik utána, elbeszélget vele, az egójának jól esik de gerince már nincs meg, hogy megmondja, hogy bocsi de nem?!

Vagy lehet, hogy tényleg kevésnek gondolja magát hozzám?

Rosszul eset a viselkedése, mert teljesen másnak mutatta magát.



2016. júl. 20. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szórakozott,ennyi. Az is lehet,h egy 70 éves öregasszonnyal dumáltál :D
2016. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fél attól, hogyha élőben meglátod akkor te fogsz lelépni. Ja, én is volt hogy jól elbeszélgettem valakivel neten, aztán találkozni akart, én is, de annyira kevésnek tartottam magam hogy inkább lemondtam. Gondoltam megkímélem egy csalódástól.
2016. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, már facen beszélgettünk.

Pedig nem egy plázacica-féle lány volt.

2016. júl. 20. 20:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne ráírni, vagy dobjam ki ezt a 2-3 hetet?
2016. júl. 20. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Linkeld neki a kérdést.

Am az hogy valak nem plázacica, nem jelenti azt, hogy szent. A plázacica pedig nem szükségszerűen tahó.

2016. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megijedt
2016. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!