Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés

A szóban forgó lányt egy orvosi rendelő várójában szoktam látni, ahová hetente járok kezelésre. Mindig köszönünk egymásnak, nekem szimpatikus, talán én is neki.

Szívesen megismerném, de egy rendelőben szerintem kínos lenne a lánynak, ha mindenki füle hallatára leszólítanám.

Úgyhogy nagy nehezen kikerestem a Facebookon és bejelöltem, hogy ott írjak neki, de nem jelöl vissza napok óta. Valami mentő ötlet?

(A valóságban élek, nem a neten, de mivel a helyzet miatt itt nem működik az élőben leszólítás, csak ezért maradt a FB!)


2016. okt. 20. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vette észre a facen a jelölésed,a hétköznapok elég rázósak tudnak lenni.Miből gondolod hogy gáz lenne leszólítani?Az attól függ mit mondasz.Lehetne humorral nyitni,azt mindenki csípi.találj ki valami frappánsat,majd említsd meg hogy bejelölted facen is.
2016. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!