Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban vagyok egy lánnyal.5 napja veszélünk napi 1-2, de volt, hogy 3 órát. Eddig mindig én írtam rá, de mindig vilt téma. Szerintem ennyi alkalom után"illene", hogy ő is keressen ha érdeklem. Szerintetek? Hogyan vegyem rá erre?

Figyelt kérdés
Mondjam meg neki? De az még nekem is olyan fura. Vagy pusztán ne keressem?

#kulcsszó #gykerdesek
2016. okt. 20. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd, csomó kislány (mert az ilyet azért ne nevezzük nőnek) direkt nem ír rá a férfira, még ha érdekli is, és ennek csomó oka lehet, pl.:

- vagy mert azt hiszi, hogy mivel ő a "nő", ezért neki rangon aluli keresni a férfit,

- vagy mert azt hiszi, hogy az a jó stratégia, ha nem keresi a férfit (meet ezt olvasták meg hallották az ostoba női magazinokban és / vagy dettó ostoba barátnőiktől)

- vagy mert azt hiszi, hogy az olyan "ciki", ha ő ír.


Szóval a lényeg, hogy bár józan paraszti ésszel két normális, érett ember közötti kölcsönös ismerkedésénél teljesen magától adódónak kéne lennie, hogy időnként ő is keres, te egy kislánnyal ismerkedsz, szóval az ilyen józan paraszti eszes dolgokat el is felejtheted..


Ha ennyire zavar a dolog (amit megértek), akkor gondold végig, hogy neked a fenti okok közül van-e olyan, ami elnézhető, és ennek ellenére még el tudod-e még képzelni, hogy akarsz még valamit a lánytól.

Ha igen, akkor azt javasolnám, hogy ne próbálkozz mindenféle hülye taktikákkal, hanem egyenesen kérdezz rá, hogy most milyen irányba is haladtok, ha egyáltalán, mert egyrészt amikor te keresed, akkor tök jól el tudtok beszélgetni, de ő meg látványosan nem keres téged, szóval ez így elég ellentmondásos üzenet az irányodba.

Ha meg ennek hatására nem akarsz már semmit a lánytól, akkor is megírhatod neki, hogy úgy látod, hogy ez az ismerkedés durván egyoldalú, te meg nem ilyet keresel.

2016. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!