Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoon tényleg csak csúnya/kom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon tényleg csak csúnya/komolytalan/zakkant nők vannak?

Figyelt kérdés

Eddig még akárkivel volt dolgom onnan, mindnek volt valami defektje.


Volt egy csaj, akivel tök jól elbeszélgettem, számcsere megvolt, randi lebeszélve, aztán egyszer csak mindenhonnan eltűnt, pedig ő írta az utolsó - amúgy normális - üzenetet.


Aztán egy másik csaj 22 éves létére tisztára kapuzárási pánikos volt. Egyből facebookon akart beszélni, indoklás: ő csak egy emberrel beszél egyszerre, ha nem jön be, akkor meg visszalép Badoora (???). Már kb számonkérően viselkedett velem, botrányos volt a helyesírása, a poénokat, szarkazmust nem értette, mindent véresen komolyan vett, ebből kifolyólag kínos, számomra már-már fizikai fájdalmat okozó magyarázkodásba kellett kezdenem sokszor. A slussz poén az volt, mikor reggel 7-kor küldött egy szelfit a semmiből, amin egy papagáj volt a vállán, és rólam is követelt (!) egy képet. Küldtem, de ott volt elég.


Akik meg maguktól írnak, azok egyáltalán nem az eseteim.


2016. okt. 24. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ez a "mind" összesen két nő, akik közül az egyikkel semmi baj nem volt, csak eltűnt.

Hát szerintem ne vonj le messze menő következtetéseket egy ember alapján. :D

2016. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, nekem ennyi a tapasztalatom, de a haverjaimtól sem hallottam jobbakat.
2016. okt. 24. 18:26
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja igen, egy eset kimaradt.

Írt egy csajszi, elkezdtünk beszélgetni, érdeklődő volt, aztán egyszer csak benyög egy ilyet: "ne haragudj, de nincs kedvem beszélgetni". :D

2016. okt. 24. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
2 haverom van aki onnan ismerkedik/ismerkedne. :D ők eddig csak defekteseket fogtak ki. Mondjuk szerintem a társkeresőktől nem kell sokat várni...
2016. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Badoo egy "külföldi" társkereső. Arra való, hogyha modjuk elköltözöl fél évre (vagy akármennyi időre) egy másik ország másik városába, akkor ott keress nőket rajta külföldiként.


Haverom fél évet volt kint Krakkóban cserediákként és még azelőtt talált 2 numerát a Badoo-n csinos lengyel lányokkal, hogy megérkezett volna Lengyelországba.


Én Vietnamban laktam kint és most két kézen nem tudnám megszámolni hány helyi lányt szereztem magamnak ott onnan.


Ne kezeld úgy a Badoo-t, mintha egy rendes társkereső lenne. Főleg mert nem az. Szép magyar lányokat csak akkor szedsz fel ott, ha a neved Ahmed, Ambudu, John vagy hasonló (tehát nem magyar vagy)

26/F

2016. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a férjem szerint nem:)


ott ismert meg, pont egy éve:D

2016. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!