Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők miért egyeznek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért egyeznek bele randikba anélkül, hogy lenne egy minimális vonzalmuk a férfi iránt?

Figyelt kérdés

5-ből 1-2 nő átlagban, akikkel randizom, semmilyen kezdeti érdeklődést nem mutat és ezt nem értem.


Én csak olyan emberekkel randizom, akiket külsőre tényleg vonzónak találok és amennyire ismertem őt a randi előtt, az alapján már bőven felkeltette az érdeklődésemet. A randi csak ennek a kiterjesztése, továbbvitele lenne.

Ehhez képest vannak nők, akik úgy jönnek találkozni, mintha még azt sem tudnák hogy most egyáltalán tetszem-e nekik vagy sem. Mintha a fejükben kalkulálnák, hogy most ismerkedjenek-e tovább velem vagy sem


Tünetek:

-ha nem szólok közbe, akkor 70-80%-ban ő beszélne (az egészségesebb, kb 40-60/60-40 helyett)

-érzelemmentes, fürkésző, kalkuláló tekintete van

-sosem KÉRDEZ semmit csak úgy a másiktól/-ról, ami az érdeklődés egy elég fontos jele

-keveset néz a másikra


Heteró férfi vagyok, úgyhogy csak a nőkről tudok nyilatkozni


2016. okt. 26. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
De ha meg nem egyeznek bele, akkor meg az a baj, mert a bunkó p_csa még esélyt sem ad... Utálom azokat, akik állandóan csak picsogni tudnak, és semmi nem jó nekik. Meg is érdemelnéd, hogy ilyen hozzáállással soha ne legyen barátnőd.
2016. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi bajod van? Ha valaki nem tetszik neked kívül/belül, akkor azzal ne randizz.


"De ha meg nem egyeznek bele, akkor meg az a baj, mert a bunkó p_csa még esélyt sem ad"

MONDTAM ILYET? Miért adod a számba azt, amit soha nem mondtam? Kezdjek én is általánosításokba a nőkről?


Van elég randim és elég nő az életemben. Azt nem értem, hogyha valaki nem ragad meg, akkor miért megy el vele randizni. Nem kevés alkalom volt már (csak idén 3), hogy egy csaj megmondta, hogy nem jövök be neki eléggé, ezért inkább ne találkozzunk. És ez sokkal jobb volt, mint egymás idejét húzni, mert legalább koncentrálhattam másra. Mondom: 5-ből csak 1-2 nő szokott ilyen lenni.

2016. okt. 26. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Éppen azt akartam írni, amit az első.

A tipikus sírám itt az oldalon, hogy "még esélyt sem adnak". Ha adnak, akkor meg az a rinyálás oka.


"Mintha a fejükben kalkulálnák, hogy most ismerkedjenek-e tovább velem vagy sem."

Ez a randizás lényege, nem? Ha nem ismerkednek veled, hogyan tudják meg, hogy akarnak-e, összeilletek-e?

2016. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tán nem kéne mindent agyonkritizálni ;-)
2016. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3:

Oké, szóval általánosítsunk folyamatosan? Úgy jobb lesz?

Én nem rinyálok, ha azt mondják NEM, mert van elég sikerem így is és nem tartozom a rinyálók közé. Kérdeztem valamit. A kérdésre senki nem akar amúgy válaszolni?


"Ez a randizás lényege, nem? Ha nem ismerkednek veled, hogyan tudják meg, hogy akarnak-e, összeilletek-e?"

Olvasd el a kérdés leírását légyszi még egyszer. A legtöbb lány akivel randizom, kedves, figyelmes, érdeklődő, mosolygós a találkozás alatt. Kívül-belül kimutatja hogy érdeklődik valóban, hiszen egyáltalán az érdeklődése vette rá, hogy eljöjjön találkozni.

Azzal van bajom, amikor egy nő pszichopata zombi módra viselkedik. Olvasd el a "tünetek" részt még egyszer. Az olyanokra gondolok, akik úgy viselkednek mint amiket ott leírtam. 5-ből 1-2 nő ilyen és nem értem az okát, hogy ők miért jönnek el találkozni, ha valamilyen szinten nem tetszem már előtte nekik kívül-belül (mint ahogy ők nekem).


4:

Fejtsd már ki mire gondoltál, hogy én is értsem ;-)

2016. okt. 26. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Azert,mert nem mutatja ki,attol meg tetszhetsz neki.

Ha nem kerdez,lehet rolad abrandozik meg a gyerekeitekrol.

Amugy meg nalam peldaul a vonzalom osszetett dolog. A rendszeres szex utan alakul ki. De elotte honapokig ismerkedek az illetovel. Lehet,ok is ilyenek. Szamit,h legyen sok kozos erdeklodesi korunk.

N

2016. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha meg nem menne el randizni, vergődnél, hogy miért nem adnak neked egy esélyt. A legtöbb esetben én is úgy megyek randira, hogy max szimpatikus az illető és nem találom rondának, de ettől még nem ugranék a farkára vagy találom kifejezetten vonzónak. Az majd idővel vagy kialakul vagy nem.

Az is lehet, hogy nem mutatják ki az érdeklődésüket, vagy mert nem akarják, vagy nem tudják, hogyan. Ugráljanak, lihegjenek körbe? Vagy mit szeretnél? :D

2016. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!