Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha úgy érzitek első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzitek első randin nem érdekel a másik mennyi időt maradtok illendőségből?

Figyelt kérdés

2016. okt. 26. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Semennyit, eleve nem randizom olyannal, aki nem érdekel.
2016. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban vakrandira gondoltam illetve mikor lehet tudod hogy néz ki de a személyiségét még annyira nem ismered a másiknak s a randin kibontakozott dolgok miatt vennéd fel a nyúlcipőt.
2016. okt. 26. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Természetesen végig!

Ezt jelenti az illedelmesség.

2016. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1-vel értek egyet. Vakrandira nem megyek, akivel meg randizok, azzal azért teszem, mert előtte szimpatikus. Beszéltünk, megismertem, hasonló dolgok.


De tegyük fel, szerveznek nekem egy vakrandit. Végig maradok, eltöltöm vele vidáman az időt, beszélgetünk és ennyi. Egy első randitól sosem azt várom, hogy óriási szerelem lesz vagy hasonló. Azt várom, hogy megismerjük egymást és szórakozunk. Lényegében egy baráti találkozó, aminél mindketten esélyt adunk, hogy több is legyen.

2016. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakit nem akarok megdugni, még lehet szimpatikus ember, és el lehet vele tölteni egy kis időt.
2016. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-1,5 órát
2016. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
legutóbb úgy 2 órát.
2016. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már én sem vakrandizom, de volt időszak. Ettől függetlenül van az a szituáció, amikor kiderülnek róla dolgok, ami totál lelomboz.

Régebben maradtam 1-1,5 órát, de erről már leszoktam. Nagy érték az idő, legutóbb addig maradtam, amíg rendeltünk, megittam a kávémat, fizettem, örültem, de blabla. ~15 perc.

2016. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!