Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és min változtassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és min változtassak magamon, hogy javítsak a helyzetemen?

Figyelt kérdés
Volt egy-két csúnya szakításom, és jó pár évig hanyagoltam a randizást, most pedig teljesen be vagyok rozsdásodva. Láttam több szép lányom is ahogy szemeztem velük, hogy szeretnének valamit tőlem, de olyan rég csináltam már mindezt, hogy fogalmam sincs, hogyan rázódjak bele újra, és engem is bánt a dolog, hogy ilyen töketlenül kezeltem a dolgokat.

2016. okt. 27. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha beleveted magad úgyis belerázódsz. Esetleg felmehetnél valami netes társkeresőre, hogy belerázódj a potenciális nőkkel való kommunikációba.
2016. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!