Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a az első találkozó több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a az első találkozó több hónapja volt és a második után több napja nem keres az felejtős?

Figyelt kérdés
jó tudom akit érdeklek keres meg szán rám időt de van kivétel? leginkább férfiak véleményére vagyok kiváncsi.
2016. okt. 27. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
első találkozó párhónapja volt.Akkor mikor volt a 2.találkozó?1 hónapja?vagy miért most tetted föl a kérdést?
2016. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pár napja...:D
2016. okt. 27. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Munka? Távolság? Közös téma hiánya? Nagy korkülömbség?
2016. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Esélytelen. Hónapokig talonban tartott, aztán újra elővett, de még mindig nem jössz be neki. Úgyhogy most eltűnt, hogy ne kelljen magyarázkodnia.
2016. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elvileg sokat utazik de kitudja, szerintem jól elvoltunk köszi a válaszokat
2016. okt. 28. 01:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, egy ket honap es jon a folytatas.
2016. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!