Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásnál szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásnál szerintetek megpusziljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Először is 20 éves vagyok, és ez lessz az első randim. Szóval, megköszönöm azokat akik segítenek, akik meg hülyeséget írnak, hát azoknak lehet örömöt szerzek. Szóval holnap fogok találkozni egy lánnyal. Először. Eddig még élőben sem találkoztunk, csak Facebookon beszéltünk. Én elég bátortalan vagyok, de randi előtt/után illik/lehet arcra puszit adni a lánynak? Vagy a lányok mennyire "várják" el ezt?
2016. okt. 30. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszette. Ha bejönne akkor még a csók is :)

19/L

2016. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen,találkozásnál arcra 2 puszi és bemutatkozol.
2016. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2016. okt. 30. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen adj neki puszit az elején :) Én nagyon örülnék neki, még akkor is ha először picit zavarban lennék :)

A végén pedig, ha jól érezted magad(!) akkor már mondhatod is a lánynak, hogy majd beszéltek és összehoztok egy újabb randit. Puszival is vagy akár már csókkal is elköszönhetsz! Sok sikert ;)

2016. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Templeton Peck ***** válasza:
Egy idő után volt olyan lány akinél szájra puszi volt az első randi végén. Sőtt első randimon konkrétan csókkal kezdtünk :D
2016. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!