Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés egy skizofrén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés egy skizofrén férfival. Ez volnék én. Ki hogyan élné meg a szembesülést ezzel a ténnyel, ha pl nem elsőre mondanám el hanem néhány hónap után?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 11:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem akarok ítélkezni feletted, mert ez egy betegség, amiről nyilván nem tehetsz...

De ha ezt több hónap járás után mondaná el nekem a barátom, akkor én iszonyatosan becsapva érezném magam. Nem csak az a tény zavarna, hogy skizofrén, hanem az is, hogy hazudott.

Hiába szeretném az ott annyi volt!


Azzal meg ne is próbálkozz, hogy abbahagyod a gyógyszer szedését, mert iszonyatos nagy butaság lenne, több szempontból is...


Az is egy hülyeség, hogy az orvosok nem akarnak segíteni, mert szétesett az egészségügy. Lehet, hogy van egy-két olyan orvos, aki sz@rik már bele mindenbe, de a legtöbb azért ott segít, ahol tud. (dolgoztam egészségügyben, több ismerősöm jelenleg is eü dolgozó, tehát nem csak össze-vissza beszélek)

Ha a jelenlegi orvosod nem segít, akkor fel kell keresni egy olyat, akivel ilyen jellegű probléma nincs.


Minden jót neked a jövőre nézve, remélem a pártalálás is sikeres lesz!

2016. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a kielégítő válaszokat,szerencsére nem vagyunk egyformák.
2016. nov. 1. 18:51
 23/26 anonim ***** válasza:
Az orvosod - aki foglalkozik is veled - ő mit javasol? Szerintem ő jobban tudja, mint mi.
2016. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Kedves 23-as.Az orvos akihez jártam elment külföldre,az az orvos akihez most járok,síma kerületi orvos.Nem ismer,nem tud rólam semmit,2 órát vártam múltkor is hogy sorra kerüljek,idő nem volt semmire.Úgyhogy sajnos ez nem olyan egyszerű dolog.
2016. nov. 2. 03:52
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon értelmes és összeszedett vagy. Mindent így tovább!

Én azt szeretném tudni, milyen fajta skizód volt? (Üldözési mánia, valódi tudathasadás pl.?)

2016. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Kedves 25-ös.Paranoid típusú.Tehát a félelmek uralkodnak rajtam,szerencsére mostanában a háttérbe vannak szorulva a félelmek.
2016. nov. 13. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!