Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy lány Facebook-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány Facebook-on. Szerintetek ha felvenném a kapcsolatot vele lenne esélyem megismerni, vagy még mindig ciki a netes ismerkedés ezen része?

Figyelt kérdés
Semmi kapcsolatom nincs köztünk, nincs közös ismerősünk, külföldön él, csak hozzászólása alapján találtam rá és megtetszett nekem.

2016. nov. 2. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Mit veszithetsz? Ha beegsz ez van ha sikerrel jarsz akkor ugyancsak ez van. :D az eletet elni kell nem felni tole.

Mellesleg ki nem tojja le hogy mi ciki es mi nem? A stilust te alkotod a tobbiek majd kovetnek :D

2016. nov. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Írj rá! Írj rá! Írj rá!!! Írj már rá!!!

Nem hiszem el, hogy ilyeneket is kérdezni kell. Ha nem lesz belőle semmi, akkor nem lesz semmi, ha igen, akkor igen.

2016. nov. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zéró esély.
2016. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem az, de pont emiatt sajnalom, hogy mar barki irhat barkinek. Emiatt teljes inkognitoban vagyok, mert nem azert kell nemem a fb , hogy minden hulye megtalaljon.
2016. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nincs közös ismerősünk, külföldön él"

Nem sok esélyét látom, úgy sem fogtok találkozni...

2016. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy ferfi ezen az oldalon irt ram, immaron fel eve beszelgetunk, es most fogunk talalkozni. O is kulfoldon el. :) ugyhogy igenis letezik olyan, hogy ez mukodik!


Mellesleg gyakran ram irnak Face-en pasik ismerkedes celjabol, es szerintem nem te leszel az elso, akitol ilyen tartalmu uzenetet kap,ugyhogy hajra!

2016. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha napokkal később sem jelölt vissza, akkor ne is próbálkozzak nála üzenet írásával?
2016. nov. 21. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!