Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebook-os ismerkedésnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-os ismerkedésnek van értelme? (Többi lent)

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Csaj sajnos nincs láthatáron nagyon régóta. Azon gondolkozom hogy facebook-on írnék rá a "kiszemeltemre" és lerendezni egy találkát aztán esetleg lenne valami belőle. Csak annyi a baj hogy én ezt egyáltalán nem preferálom és ezt elég balf.sz dolognak tartom. De ami a mai világba megy hogy kb. a mai fiatal párok még személyesen is facebook-on beszélnek egymással (egy kis túlzással). Na a lényeg hogy nem vagyok a "netes párkeresés" mellett. Szóval megéri lányokra ráírni facén vagy nem? Értelmes válaszokat várok a lányok válaszát nagyon megköszönném! :)

2016. júl. 22. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Én ott ismertem meg az exem. Egy évig voltunk együtt.
2016. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ott ismertem meg a páromat. (N)
2016. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat! :) és egy városban laktatok a párotokkal?
2016. júl. 22. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én nagyon messze lakom tőle, 430 km pontosan. Előtte is ismerem már mielőtt összejöttem volna vele, de ő írt rám facebookon. Egy rocker csoportban látott meg és onnan kezdődött a dolog. Amúgy viszonylag gyorsan költöztünk össze és gyorsan vége is lett. Amúgy én vagyok a lány. Szerintem mindenképp megér egy próbát :)

22/L

2016. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:

Most egy próbát megér.

De a nők nem szeretnek Facebookon ismerkedni, max akkor ha nagyon jol nézel ki, máskülönben leraznak, hogy ez nem társkereső oldal, vagy vissza sem írnak. Van egy kivétel amit pl az elozo lany is irt, ez a közös szubkultúra. Pl azonos zene szeretete, turazos-kirándulós tipusú lanyok, motoros csajok stb. De pl mindkettőtöknek van macskája azzal nem nagyon fog menni az ismerkedés.

2016. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

először is köszönöm a válaszokat!

persze én is így vagyok vele, egy próbát megér. de nagyon utálom az online beszélgetéseket. a lányról semmit nem tudok valahogy az ismerőseim között találtam. most érettségizett. aztán lehet hogy van palija. azért megpróbálom.

2016. júl. 22. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert!! :)
2016. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csajozás tipikusan az a dolog, amit nem lehet félseggel csinálni. Ha a valós életben nincs a láthatáron senki, marad a net. (De azért a távkapcsolatot ne erőltesd.)
2016. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!