Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, h valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, h valakivel azért nem jöttél össze, mert mások előtt kellemetlen/ciki lett volna?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, h neked tetszik egy fiú/lány, de esetleg a barátaid nem kedvelik őt, vagy cikinek tartják(pl. van egy külső vagy belső hibája ami téged nem zavar, csak őket) és ezért inkább hanyagoltad a témát. Mennyire számít nektek a közeli barátaitok, ismerőseitek véleménye ilyen téren?
2010. ápr. 27. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

tizenévesen sajnos számitott

pedig imádnivaló pasi volt

azóta se bocsátotta meg

2010. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez soha nem számított. Ha kínosan érezném magam mások előtt, hogy velem van, akkor nem tetszhet igazán.

Sajnálom az olyan embereket, akik mindig másoknak akarnak megfelelni és nem törődnek azzal, nekik mire is van szükségük igazán.

2010. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert velem sztem pontosan ez volt. Osztálytársam volt a lány és ballagás után egy buliba megcsókolt és mondta, h mindig is tetszettem neki. Mielőtt arra gondolnátok, h biztos félénk volt és nem merte bevallani, erről szó nincsen, nagyon bevállalós és szókimondó csajszi volt. Szerintem az volt velem a gond, h én eléggé visszahúzódó és csendes fiú voltam mindig is, ő meg ennek teljesen az ellentetje :P
2010. ápr. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!