Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte minden sötét hajú fiút szőke vagy világos barna hajú lányokkal látok és a világos hajú fiúkat barna vagy fekete hajú lányokkal? Miért nincs az hogy sötét hajú fiú sötét hajú lánnyal ugyanezt fordítva?

Figyelt kérdés

Lehet csak én járok olyan helyeken ahol ilyen párokat látok ...de már kezd érdekelni.


Lehet túl unalmas az életem de még azt is véltem felfedezni hogy barna szeműek inkább világos szemű párt választanak maguknak és kék szem színnel rendelkezők meg a barna szeműeket részesítik előnyben.


2016. nov. 3. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én világosbarna hajú/kék szemű vagyok és valóban a sötét hajú/sötét szeműek jönnek be. :D
2016. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na, akkor erre varrjál gombot: sötétbarna hajam van (és szemem), és leginkább a sötétebb tónusú férfiak fognak meg.

Megleptelek? :DDD

2016. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert általában különlegesebbnek, ezáltal vonzóbbnak látjuk az ellentétünket :)



De azért szép számmal akadnak hasonló színekben pompázó párok is.

2016. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben/családomban pont nem ez a jellemzőbb. Hanem barnák barnával, szőkék szőkével.

Egyébként én is inkább sötét hajú és szemű vagyok, és a barnább hajú szemű srácok tetszenek a legjobban.

2016. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória már ne is haragudj.
2016. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez már csak azért is fura, mert a legtöbb ember barna hajú és barna szemű... tehát statisztikailag kb. lehetetlen, amit mondasz. :) Persze attól még elhiszem, hogy saját kis környezetedben te ezt látod (ezt veszed észre), de attól még ez nem jellemző. :)
2016. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátom és az én eredeti hajszínem hasonló árnyalatú szőke, viszont nekem sötétbarnára van festve. A szemünk viszont mindkettőnknek világos, neki zöld, nekem meg kék. A barna szem úgy általában nem jön be, de néha van kivétel.
2016. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szőke kék szemű vagyok és a sötét hajú hölgyek jönnek be jobban, mert jobban kiemelt az arcvonásokat a sötét haj. A szőkék számomra túl egyszerűek, bár lehet csak azért mert amikor én jártam suliba akkor jött be divatba hajat szőkíteni, és számomra az vált különlegessé aki nem követte ezt a trendet. Nem vált tömegcikké.
2016. nov. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én fekete hajú vagyok és sötétbarna a szeme, és a szőke/ barna hajú kék vagy zöld szemű fiúk tetszenek :D
2016. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sötétbarna hajú vagyok zöldesbarna szemmel, és szinte bármilyen hajszínű-szemszínű emberhez képes vagyok vonzódni. A párom sem világos/szőke hajú... a szeme melegebb barna, mint az enyém, a haja vmivel világosabb, de még mindig sötét :).
2016. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!