Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 honap probaido a kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honap probaido a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mit szolnatok hozza, ha a parotok meg a kapcsolat elejen kijelentene, hogy neki az elso harom honap amolyan probaido, amikor osszbenyomast alkot rolatok, es harom honap utan eldonti, akar e komoly kapcsolatot, amit viszont mar szivesen venne, ha idovel a hazzassag fele iranyulna, nyilvan, ha minden passzol es az erzes kolcsonos. Az egeszet ugy kell elkepzelni, hogy harom honap utan 2-3 het gondolkodasi idot ker, amikor is nem tartanatok egymasal a kapcsolatot, ez ido alatt atgondolna, hianyzik e neki az illeto, vagy csak amolyan fellangolasrol van szo, amit csak a folytonosan megujulo impulzusok eltetnek. Mindez nem beetetes, sokkal inkabb annak a kifejezese, hogy fontos szamunkra a masik, epp ezert komolyan vesszuk ot es nem akarjuk feleslegesen huzni egymas idejet, ha konnyen felejthetonek erezzuk az elhidegulos hetek alatt a parunkat.

Az elso harom honapot egyebkent mindketten harmonikusan eltek meg, megvolt az intellektualis osszhang, fizikai vonzalom, nagyjabol egyezo vilagnezet, hosszutavu celok, mentalitas, hasonlo ertekrend.

Ki mit gondol az ilyen harom honapos probaidorol, es az azt koveto tervezett ideiglenes elhidegulesrol?


2016. nov. 4. 12:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Megkérdezném, hogy a munka törvénykönyve rendelkezéseit a továbbiakban is alkalmazni kívánja-e a kapcsolatra, vagy onnantól pusztán magánjogi alapon fog működni a dolog.
2016. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

Ez vicc? :D

Ha összejövök valakivel, attól akarok valamit. Ha közben változik a dolog, akkor szakítok, mindegy,hogy hány hét, hónap , vagy év. Ha már nem megy, nem megy.

2016. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyenből sosem lesz semmi.
2016. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy. Mondhatom, hogy ez közöttünk örökké fog tartani és 3 hónap múlva lelépek, mert még sem oké. Ugyan az, csak nem kimondva.
2016. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%

3 hónap és utána még 2-3 hét nekem nagyon sok elpazarolt idő arra, hogy megtudjam, egyáltalán lesz-e ebből párkapcsolat.

Ha nem ismertem előtte az illetőt, akkor 1 hónapos próbába belemennék.

L22

2016. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
Következo randin atvennem vele a hatalyos polgarjogot.
2016. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%

részemről nem lenne 2. randi az is biztos!


elég nekem 1 munkahely.

2016. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Távoznék.


Ez nagyon jó trükk arra, hogy valamiylen szeretetre éhes nő 3 hónapig ott legyen neki, de neki ez valami olyan idő, amit elbír viselni, ezért ennél tovább nincs...

2016. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%

Persze én benne lennék, rögtön hívnám is a jogi képviselőmet, hogy a próbaidőt szabályozott, törvény által elismert keretek között rögzítsük, ki mit vállal és mennyi kárpótlás érint az esetlegesen negatív végkimenetel esetén. Továbbá érdemes, lenne még azt is előre leszabályozni, hogy mely események legyenek közösek és naponta maximum mennyi időt töltünk, hogy később ebből ne legyen félreértés. És hogy a próbaidő alatt ekkora szabadságunk van pl társkeresés terén.


Szerintem ez így teljesen korrekt! Vére valaki aki megérti, milyen fontos, hogy minden papírozva és szentesítve legyen!


Most a hülyeséget félretéve: 3 hónapig kerülgettük egymást a párommal. Barátságnak indult a kapcsolat. De egymásba szerettünk. Kb 1,5 hónap után TUDTAM, hogy szeretem. Nem kellettek hetek, hogy elgondolkodjak mi van. Éreztem, hogy ő lesz az.


Te vagy nem voltál még soha szerelmes és gőzöd sincs róla, vagy nem érted, hogy működik a szerelem.

De most adok egy tuti tippet: ha három hónap után felmerül benned a szünet ötlete, akkor neked nem ez a lány kell! Ez egész biztos, még a ciánkapszulát is bevenném rá! 3 hónap múlva, ha úgy érzed, nem akarod elengedni akkor szerelmes vagy gratulálok.


De jobb esetben előbb megismerkedtek, legyen az akárhány hónap, aztán jöttök össze. Szóval 3 hónapnyi ismerkedés bőven elég ehhez.

2016. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%
Meglepődnék, nevetnék, ott hagynám.
2016. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!