Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Titeket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Titeket zavar, ha nincs csók az első randi? És talán a másodikon sem?

Figyelt kérdés

Nekem a csókhoz is bizalom kell, nem tudok csak azért megcsókolni valakit, mert csak simán tetszik. Ha megvan a bizalom, szép sorban jöhet minden.

Korábban zaklattak, molesztáltak, ezért megy minden lassabban, nekem fontos, és az első, hogy meg tudjak bízni a másikban.



2016. okt. 22. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

vannak lagymataab srácok és vannak szenvedélyesebbek.

neked a lagymatagok valók, akik szex nélkül is elvannak, olyan bambák. keress olyanokat

2016. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavarna, én sem várom el, hogy legyünk nyitottak egymással rögtön az elején. Az első randi arról szól, hogy ismerjük meg egymást, utána jöhet fokozatosan minden más.
2016. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randin? Azért oda nem úgy megyünk, hogy smárolni azt már pedig kell :)
2016. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
alapból nem csókolózom első randin. Úgyse jelent semmit, Volt már, hogy volt csók, azt hittem minden oké, aztán eltűnt a csaj szó nélkül.
2016. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, de úgy gondolom, ha valaki nem tartja ezt tiszteletben, vagy zavarja, az nem a te embered. Ezen ne aggódj, aki emiatt lelép, azért nem kár. Ugyan nekem nem volt nyomós indokom, hogy ne legyen csók, de nekünk csak a negyedik találkozáson (a harmadik randin) volt az első csók. Azóta több, mint 5 év telt el.

Szóval én csak biztatni tudlak. Fogsz találni egy hozzádillő srácot, és nem kell, hogy lagymatag legyen, lehet az szenvedélyes is. Én már csak tudom. ;)

27/N

2016. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha az elsőn nincs, azt fiatalabb lánynál elnézem. Ha a másodikon sem, akkor pedig biztos vagyok benne, hogy ebből kapcsolat sem lesz.
2016. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2016. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Engem sem zavarna szerintem, de ha második randi esetleg lenne, harmadikra biztos nem kerülne sor többé! ;-)

De ez én vagyok és az én véleményem, temperamentumom.

Nem azért mert meg akarnálak kapni, hanem a jövőre nézve hozzám nem illik egy olyan partner,amit Te leírtál!

Hosszú távon nem működne és csak egymás idejét raboljuk!

De nem vagyunk egyformák, csak nem is kell egymás életét tönkre tenni.

Ezért az első hozzászólóval értek egyet, akit úgy lepontoztatok, hogy az csak na.

De itt ezen az oldalon gyakran megesik, hogy aki igazat válaszol és pláne a nőknek nem tetsző, annak lepontozás jár!

Mintha lenne jelentősége?! :-)

Törli a profilt, kakkant rá és csinál újat, sőt, ettől még kap kenyeret is a közértbe! :-) sajnálatosan ez itt az értelmi színvonal a felnőtt szekcióban is!

Mert 16 évesektől még elfogadható, hogy gyengék agyilag, éretlenek, de itt elvileg mindenki minimum egyszer elmúlt már 18 éves. Valaki feltesz egy kérdést, amire mások véleményeit várja, valaki megírja az őszinte véleményét és lepontozzák?!

Nevelő célzattal vagy miren jó ez?!

2016. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy mért pontozták le az elsőt? Az arrogáns megfogalmazás miatt. Mintha a nem "ajtóstulaházbarohanók" elítélendőek lennének...
2016. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!