Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyesmi szerintetek felhívá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyesmi szerintetek felhívás a nők részéről?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer előfordult velem, hogy például amikor egy váróteremben ülök, vagy egy padon a városban, a mellettem ülő nő keresztbe teszi a lábát úgy, hogy a lábfeje felém nézzen, és körözgetni kezd a bokájával.

Nem úgy, hogy csak egyet-egyet, aztán abbahagyja, hanem ennél azért valamivel hosszabban. Szóval nem perceken át, de annyi ideig igen, hogy olyan érzésem támadt, mintha azért csinálná, hogy megszólítsam.

Hát én sajnos nem szólítottam meg őket, de elképzelhető, hogy ezt felhívásnak szánták?

A női olvasóim kedvéért így is megkérdezem:

Elképzelhető, hogy ti nők ezt felhívásnak szánjátok?:)


2016. nov. 7. 09:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetetlen.
2016. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Most megrökönyödtem...


Jaahh, ha tüsszentenem kell, az is jel,hogy hozzá tudj szólni és egy percen belül randita hívj

2016. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bemagyarázás a te részedről.
2016. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ti téyleg mindenben jelet láttok, és azt hiszitrk, minden nő akar valamit?
2016. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem.
2016. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
:"DDDDDDD.
2016. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem felhívás :)

Lassan már levegőt sem lehet venni, mert az is felhívás.

2016. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem... :-D Vagy azért körözök a lábammal, mert elgémberedett és ki akarom mozgatni, vagy reflexből, mert épp így kényelmes. Ha valakivel beszélni akarok, akkor van hangom és szám, amit tudok használni. :-)
2016. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit felhívásnak szánunk, akkor az egyértelmű lesz, és fogod tudni, hogy az az. Addig pedig ne reménykedj, és ne magyarázz bele mindent mindenbe, mert abból kínos szituk lehetnek..
2016. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem, ez egyaltalan nem jel :D Ezt en is folyton csinalom a labammal, ha ul mellettem valaki, ha nem akkor is.
2016. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!