Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyesmi szerintetek felhívá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyesmi szerintetek felhívás a nők részéről?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer előfordult velem, hogy például amikor egy váróteremben ülök, vagy egy padon a városban, a mellettem ülő nő keresztbe teszi a lábát úgy, hogy a lábfeje felém nézzen, és körözgetni kezd a bokájával.

Nem úgy, hogy csak egyet-egyet, aztán abbahagyja, hanem ennél azért valamivel hosszabban. Szóval nem perceken át, de annyi ideig igen, hogy olyan érzésem támadt, mintha azért csinálná, hogy megszólítsam.

Hát én sajnos nem szólítottam meg őket, de elképzelhető, hogy ezt felhívásnak szánták?

A női olvasóim kedvéért így is megkérdezem:

Elképzelhető, hogy ti nők ezt felhívásnak szánjátok?:)


2016. nov. 7. 09:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz egy kérdésemre érkezett nem olyan rég, és mennyire igaza van. :D


"a legtöbb a puszta létezésedet és azt, hogy női nemi szerved van, már kezdeményezésnek veszi. főleg ha még szép és vékony is vagy."


Én se azért szoktam körözni a lábammal, mert valakitől akarok valamit. Általában unatkozom ilyenkor, vagy elzsibbadt, esetleg azon idegeskedem, hogy mikor áll már be a vonat, hogy felszállhassak rá, mert már érzem a közelgő fagyhalált, ami a padon ülve fog utolérni.

2016. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem, olyan 99,99% az esélye, hogy nem felhívás. Az ugyan általában igaz, ha a testbeszédet nézzük, hogy aki érdeklődik irántad, annak a lábfeje is feléd néz, de önmagában csak ebből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Ezen kívül még millió egyéb tényező van, amit figyelembe kell venni, a lábfej iránya sokszor mutathat mások felé, ha csak kényelemről beszélünk, és nem figyelünk oda, akkor is, már csak a testfelépítésünkből kiindulva is (pl azért elég ritka, hogy a lábfej hátrafelé mutasson).


Egyébként ez a körözgetés jelezhet türelmetlenséget, ha magassarkúban van, akkor esetleg próbálja kimozgatni a görcsöt/fájdalmat a lábából, vagy akár ha egész nap talpon volt, akkor is egy önkéntelen mozdulat a részéről.


Kérdező, ha egy nő felhív valamire, akkor azt tudni fogod.

2016. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de soha eszembe nem jutott ezt célzásnak használni.


Rendszeresen keresztbe teszem a lábam, ha leülök egy padra vagy váróteremben, sok nőnek ez kényelmes hozzám hasonlóan.


A bokámat azért szoktam mozgatni, körözni vele, mert magassarkú cipőben járok, és ilyenkor jól esik megmozgatni, amikor éppen nem terhelem (vagyis nem állok rajta, nem járok stb.)- szerintem ez inkább ilyen pihentető mozgás.


Ha azt szeretném, hogy egy férfi megszólítson, akkor rámosolygok, semmi szükség az ilyen több körösen burkolt célzásokra :)


Az egy dolog, hogy esetleg olvastál egy testbeszéddel kapcsolatos felületes bestsellert, de nem szabad a környezetéből kiragadott mozgásoknak túl nagy jelentőséget tulajdonítani (ha keresztbe fonom a karom, akkor sem biztos, hogy elutasító vagyok, lehet, hogy fázom, esetleg leszakadt a gomb a blúzomról :)

Érted, ugye?


Ha úgy érzed, hogy a nőt meg kell szólítanod, akkor ettők függetlenül is nyugodtan megteheted- ha kulturáltan, kedvesen, semleges témáról érdeklődsz, azt a többség normálisan fogadja (pl. váróteremben orvosnál, hogy mióta vár, látott-e valakit már kijönni, melyik orvos rendel stb.)

2016. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azért csináljuk, mert kényelmetlen hosszú időn keresztül egy helyben, pózváltás nélkül ücsörögni.
2016. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
:) Úgy látom egész izgalmas témát kezdeményeztem:)
2016. nov. 7. 13:39
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Ismerkedjel folyamatosan,kulonben kihal a magyar nep.

Mindenkit szolits le. Mit veszthetsz vele? Amigy az erdeklodes jele.

N

2016. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

":) Úgy látom egész izgalmas témát kezdeményeztem:)"


Ha ez jött át a válaszokból, akkor megértem miért hiszed azt, hogy mindenki kikezd veled.

2016. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16:13 a számból vetted ki a szót
2016. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A pofám leszakad tőled kérdező. Férfiként válaszoltam és ilyet írni... :D Bocs, de muszáj kiraknom a privát üzeneted:


"Te nem akarsz kikezdeni velem?:)

Imádnám, ha egyszer egy nő nyomulna rám, és nekem csak hagynom kellene magam. Tudom, ez így erős elsőre, de miért ne lehetnénk őszinték egymással?

Te mit gondolsz erről? Szeretnél egyszer kivételesen te irányítani?:) Én vevő lennék rá!"


"Kivételesen" irányíthatok, de akkor te kapod seggbe!


25/F

2016. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
))) az cinkes
2016. nov. 10. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!