Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy írjak rá egy nőre faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy nőre facebookon keresztól?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy főiskolára járunk tanulni. Szoktam látin, köszönünk egymásnak. Nekem ő nagyon bejön csak nem merem megszólítani. Mit tegyek?
2016. nov. 7. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Felejtsd el a facebookot. Szolitsd is meg legkozelebbi talàlkozàsotoknàl, hivd meg egy kàvéra/valamire. A személyes "ugyintézés" nagyobb bàtorsàgot igényel ugyan, de jobb az esélyed. Gyàvàk a mai fiatalok...
2016. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig jobban járnál
2016. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diavolino44 ***** válasza:

Facebook necces, eleg sok mindennel próbálkoztam en is. 10 bol egy válaszolt, s inkabb csak ismeretségek jöttek létre. Párkapcsolat az nem. Azert mert tul sokan csináljak, s mar elegük van a csajoknak, hogy ott mernek csak próbálkozni.

Ha megis írni akarsz, akkor írd ilyet:

Legyél vele őszinte, de ne picsuljal be. Pl te olyan szep vagy, bárcsak a baratnom lehetnel idiótaságok, arra egy no sem fog visszairni!

Ilyenek működhetnek,

Szia,

Innen es innen ismerjük egymas. Be kell, hogy valljam, ha megszólítok egy not, akkor egy perc utan elszokott menni a hangom, es elkezdek szedulni. Ezert inkabb ugy döntöttem, itt írok rad, s ne haragudj de nem szeretnek hülyét csinálni magamból előtted személyesen. Nem szeretem ezt az "idegenre rairok dolgot". Mert azt hiheted, hogy en egy baltas gyilkos vagyok, pedig, a legnagyobb gaztettem a csoki mikulasok pusztitasa főleg ebben az időszakban. :)

Tudom, furcsa ez a helyzet, de nem azt kérem, hogy hazasodjunk össze, legyen 4 gyerekünk, egy kutyánk, meg Popey a tengerimalac, hanem csak annyit, hogy meg szeretnélek ismerni. :)

(Es akkor itt írj egy, nagyon ra jellemző kerdes, pl latom szeretsz lovagolni, mióta lovagolsz?)

Legyen szep napod!

Tihamér


Valami ilyesmit. Mondom kb 1% esélyed van, mert ha mar köszöntök is egymásnak, akkor igazan oda mehetnel egy tok béna szöveggel, pl tetszik a táskád, milyen orad lesz, stb.

2016. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!