Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves nő & 42 éves férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves nő & 42 éves férfi, ciki szerintetek?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja ismertem meg egy buliban azt a férfit,aki 42éves,elvált( 21éves lánya van),én 22 éves független nő vagyok.

Első látásra megfogott benne valami,ami még most is tart,amikor újra megláttam őt..

Annyit tudok róla -röviden-,hogy nem sok szerencséje volt idáig szerelem terén, hisz sok-sok idő után összejött idén egy nővel, aki a napokban dobta őt...

Innentől kezdve most már mintha picit próbálna kezdeményezni felém,hisz szabad ember(ezelőtt,ha összenéztünk elfordult),de szégyenlek rá nézni mégis,pedig egy fitt,jó kondiban lévő,sportos pasi...de ott van a tudatomban,hogy idős hozzám (???).

Szeretnék már én is egy komoly kapcsolatot,talán megérdemelném már,hiszen 2éve nincs úgy senkim egy tragédia miatt...

Mit gondoltok, ő az,aki jobban fél,azért,hogy visszautasítom, így azt várja hogy kezdeményezzek én? Vagy ez az egész ultra ciki?

Tudom, vannak korombeli fiúk,akik hozzámvalóak,de amint megismerek egyet csak a csalódás következik,mert szinte mindegyik hűtlen,iszik-cigizik,bunkó...szóval nem az én világaim. :(


Válaszotokat előre is köszönöm szépen, illetve kérem ne ítélkezzetek emiatt felettem.


2016. nov. 8. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem fura. Bar ismerek ilyet. Nala fiatalabb lany a mostoha anyja a csajnak....
2016. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
NEM AZ! 24 l
2016. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Hááát... gondolj bele, a lányával vagy egyidős. Valószínűleg eléggé eltérő az életritmusotok - főleg ha ő mondjuk dolgozik, te meg még esetleg tanulsz -, másrészt nekem kissé furcsa, hogy egy 42 éves férfi buliban ismerkedik (jó, oké, sok ott a fiatal pipi). Arra is gondolnod kell, hogy még ha hosszabb ideig együtt is maradtok, ő idősödni fog, jönnek a betegségek az életkor előrehaladtával, és ha tegyük fel 20 évig együtt maradtok, akkor ő már 62 éves lesz, te meg még mindig csak 42, bár valószínűbbnek tartom, hogy hamarabb lecserélne téged egy fiatalabbra, vagy te éreznéd úgy, hogy idős hozzád. Én a magam részéről csínján bánnék az ilyen jellegű ismerkedéssel, amúgy meg vannak korodbeli normális srácok is, csak őket rendszerint sosem veszitek észre, aztán meg jöttök a "minden pasi disznó" kezdetű dologgal.
2016. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves 22:56

Nos ,igen,lehet h igazad van...

Ő ott dolgozik egyébként,a buliban.

Vannak normális pasik,oké,de hol van már az Igazi ?? :) Én falun élek, itt élet is alig van, a tanulás ami ide köt, városon biztos jobban ismerkednék,vagy kitudja.

2016. nov. 8. 23:04
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

A fiatalokat hagyjuk. Nekem volt szerencsém egy fiatal pasival ,jaj időt kér,aztán kidobott ,mert nem beszéltem eleget.Ennyit a fiatal pasiról...

Szerintem próbáld meg aztán majd látod.

2016. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!

👍😘

2016. nov. 8. 23:13
 7/18 anonim ***** válasza:
#5: Azért eléggé meredek egyetlen rossz tapasztalat alapján általánosítani. Másrészt meggondolandó lehet, hogy a kérdező esetleg éveket szánjon-e egy apja korabeli emberre, miközben fölötte is elmennek majd az évek, plusz esetleg gyereket is szül a férfinak, és ha mondjuk a faszi kidobja, mert "túl öreg" lesz, akkor gyerekkel kinek fog kelleni? Semmi biztosíték sincs arra, hogy ha a faszi idősebb lesz, akkor nem fogja lecserélni őt egy fiatalabb nőre, vagy nem a kérdező unja meg az idősödő férfit. Sajnos még sok fiatal sem becsüli meg a párját, az idősebbek meg gyakran lecserélik a nőjüket, én is ismerek olyat, aki lelépett a családjától, és a lánya barátnőjével állt össze.
2016. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#4: Megértelek, én is így vagyok a nőkkel, szájkaratéznak a tisztességről, aztán meg a való életben nem sok mindent produkálnak. Nehéz olyat találni, akivel mindenben összeilletek, sőt szerintem majdnem lehetetlen, ehelyett én inkább azt szoktam mondani, hogy amit lehet, azt meg kell próbálni elfogadni a másik emberben, mert ha csak azt nézzük, hogy hol van Ms./Mr. Tökéletes, akivel 100%-ban passzolunk, akkor soha nem találjuk meg.

Egyébként még annyit tennék hozzá, hogy gondolj bele abba is, hogy ha mondjuk összejönnétek, akkor neki továbbra is ott lenne a lehetőség, hogy munka közben fiatal lányokat vadásszon le. Nem azt mondom, hogy kapásból kezdj el féltékenykedni, meg a rosszat látni akár benne, akár másokban, csak azt azért tudatosítanod kell magadban, hogy egy buli kitűnő vadászterep lehet. Plusz ha valaki elvált, akkor nem árt utánajárni, hogy miért és hogyan történt mindez. Tudom, a mai világban elég egy rossz szó, és máris szétmennek a párok, nehogy már megpróbálják megbeszélni a gondjaikat, viszont ha válásra kerül a sor, akkor nem biztos, hogy csak az egyik fél a hibás. Én csak óvatosságra intelek, egy fiatalabb hapsi is simán kihasználhat, de egy idősebbnek meg még inkább imponál az, hogy egy nála jóval fiatalabb nő "rajong" érte, és nem biztos, hogy a férfit az igaz szerelem motiválja. Persze ezek csak általános dolgok, mert egyikőtöket sem ismerem, és nem látok bele az ügybe.

2016. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én 48 vagyok, a lány akivel 2 éve együtt vagyunk 26.

És még mindig működik!

Kezdeményezz te, mert egy negyvenes pasi nem biztos, hogy elhiszi, kell egy huszonéves lánynak! Nálunk is a barátnőm tette meg az első lépéseket amitől kicsit bátrabb lettem :)

2016. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2016. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!