Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ismerkednétek elvált, kisgyermekes nővel?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Milyen korú nők jöhetnének szóba? Te hány éves vagy? Neked van gyereked?

Ha nem, miért nem?


2016. nov. 9. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

Alapból nem zárom ki.


De elég sok velük a macera...

2016. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Nem ismerkednék sem elvált sem gyerekes pasival,mert nem vonz a gondolat,hogy mostoha legyek+ nem jönnek össze egy sokkal idősebb pasival.19 éves vagyok, 24 éves korig érdekelnek a pasik.Nincs gyerekem mert még egyetemista vagyok.

19/L

2016. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Milyen macerára gondolsz? Mivel épp egy kisgyerekes nő nyomul rám ezerrel, pont ezek a macerák érdekelnek! Milyen problémákon lehet túllépni, és miken nem? Érdemes komolyan tervezni vele, vagy csak "arra" valók?

Nekem nincs gyermekem, rendezettek a dolgaim, saját lakásom, biztos megélhetésem van.

Neki tudom, hogy nem fenékig tejfel az élete, albérletezik a gyerekkel, stb...

2016. nov. 9. 17:06
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

nem, mivel nem akarom más gyerekét nevelni, és a pótapuka szerepet se akarom betölteni.


28F, nincs gyerekem és nem is lesz soha!

2016. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Kettesben lenni macerás. Gyereket hova tenni, mert mindig a gyerek az első. Igaz ez a szexre is.

Lehet egy idióta exférj aki ott tesz keresztbe ahol tud. Mivel gyerek van ezért sose tűnik el teljesen.

Ha esetleg komoly lenne a dolog akkor a gyerekes nő nem akar már mert neki van.

Ha komoly lesz akkor eltarthatod más gyerekét is.

2016. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Egy gyerekes nőnél te mindig csak a második lehetsz legjobb esetben is.
2016. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Atyaég, micsoda tévképzeteiket vannak az elvált nőkről! Még nem dőlt el, hogy sírjak, vagy nevessek. :)


Semmivel sem másabb, hogy elvált, vagy hogy szakított az előző pasijával. Legnagyobb különbség, hogy nem pár hónapig henteregtek együtt, hanem éveket húztak le egymással, és nem csak szexelni jártak össze, hanem képesek voltak elköteleződni és gyereket vállalni. Ez egyik sem negatív tulajdonság, ha komoly kapcsolatot keresel. Csak logikusan gondold végig!


Albérletezik a gyerekkel... Hát most hova sza.rjak?! De ha a férje albérletezik, akkor meg az lenne a bajod vele, micsoda szemét, hogy kisemmizte a volt férjét.

Te csak magad tudod eltartani, ő pedig egy gyereknek is mindent tud biztosítani, amire szüksége van. Hidd el, nem fog éhenhalni a te támogatásod nélkül sem!


Lehet, hogy ő sem akar tőled semmi többet, csak ha van egy szabad délutánja, akkor összegyűrjétek a lepedőt, vagyis csak "arra" kellesz neki. Nem biztos, hogy most pont azon gondolkodik, hogy milyen pótapuka lesz belőled, és milyen lesz az esküvői ruhája. Nagy csalódás, hosszú házasság után esélyesebb, hogy csak arra kellesz neki, hogy karbantartsd a libidóját, néha legyen kivel moziba menni, de arra sem nyitott, hogy a fogkeféd otthagyd nála, nem hogy komoly kapcsolat...


Hamar kiderül, ha elkezdtek találkozgatni. Abban biztos lehetsz, hogy sokkal óvatosabb és gyanakvóbb, mint a fiatalabb csajok. Úgyhogy ha te csak dugnál, de ő komoly kapcsolatot akar, akkor jobb, ha egyenesen és férfiasan megmondod, hogy nem ugyanazt akarjátok. Mert ha rájön, hogy ki akarod használni, akkor a töködet letépi, és a füledre akasztja. :)


Amúgy meg nem kell ezen annyit lovagolni. Elég sokan elválnak, ha a házasság nem működik, senki se tud rajta megbotránkozni. Csak pont azon, ha valaki a válás után sem lesz apáca?

2016. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Kétszer is volt gyerekes barátnőm, mindkettő oda volt értem, mert jó fej voltam a gyerekeikkel. Ez sokat számít a csaj hozzáállása tekintetében, mert ugye - ahogy előttem írták - egy anyukának mindig a gyereke lesz az első, érthetően... És valóban volt a gyerekekkel némi "macera" is, mert hát "utánfutóként" mindig (vagy majdnem mindig) ott voltak velünk, tehát programot is úgy kellett szervezni, hogy ők is ott vannak. Ez sokszor, kábé az esetek felében nem volt gond, másik felében viszont igen. Amúgy a volt férjekkel nem is találkoztam, ezt a csajok ügyesen szervezték. Szóval nem zárnék ki egy ilyen felállást, de ha lehet nem ilyen lányt keresnék...
2016. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mér érdekel más véleménye ha téged zavar h gyereke van,ne gyere vele össze.

Meg ez a duma h "v csak arra valok".

N24 anyuka aki eltartja egyedül is a gyerekét.

2016. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen.

Mert személyiség számít. Ha kisgyereke van, gondolom 18-30 szerintem számomra.

20.

Nincs.

2016. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!