Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ismerkednétek elvált, kisgyermekes nővel?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Milyen korú nők jöhetnének szóba? Te hány éves vagy? Neked van gyereked?

Ha nem, miért nem?


2016. nov. 9. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Titusztitusz ***** válasza:
Ha jól nézne ki a hölgy,és értelmes-művelt is lenne,akkor ELVIEKBEN ismerkednék vele, persze...De csak szigorúan "barátság extrákkal" alapon,ahogy azt manapság divatos ugye mondani...(Viszont a gyakorlatban természetesen nem ismerkednék,mivel van feleségem...)
2016. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Ezek a nők az elvált apukáknak valók. És ők is csak velük járnak jól.


Első feleségnek csak akkor jó, ha fiatal, és akar még gyereket. De csak annak a férfinak, aki valóban szereti a gyerekeket, és sajátot is akar.


Második feleségnek meg tökéletes. De csak gyerekszerető, saját gyerekkel rendelkező férfival.


Pár év alatt megtanulják, hogy csak ilyen férfival szabad szóba állniuk.


Ha nem akarsz vele komolyat, és a problémáiról a macera jut az eszedbe, akkor kerüld el. Mivel kétségeid vannak, jobb ha nem mész bele. Neked egy numera, de őbenne mély sebet ejtesz, ami miatt utálni fog minden férfit, még jobban.


Én ismerkednék velük, illetve, csak velük, mert "megfelelek" a fenti elvárásnak, kivéve, hogy nem váltam még el.

Hasonló korúak.

38.

2 gyerek.

2016. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Simán ismerkednék, mivel nekem is van.

34 vagyok elváltam, van 2 gyerekem. Én kb 28-35 éves nőkkel ismerkednék, de sosem lehet tudni, fogott már meg idősebb és fiatalabb is.

2016. nov. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egyedül nevelem a lányom,anyámék szombat du elviszik és vasárnap du hozzák vissza. Azért viszik el mer imádják.

Van lakásom,igaz szolgálati(fegyőr vagyok). Van autom,kutyám(pitbull),haverjaim. Heti kétszer háromszor járok edzésre is(MMA-zok).

25 vagyok,lányom 3éves. Nem akartam megtartani,az apja volt aki minden áron nem akarta h elvetessem,rendbe volt köztünk minden,aztán 8hos terhessen lelépett,nem is látta még a lányát. A gyerektartást vonják.

Igényes,ápolt és csinosnak tartanak. A lányom is szép,jonevelt és közvetlen(sztm nem mindeggy az sem h milyen a gyerek,én az egyik pasival azért nem jöttem ösze mert a fia nagyon unszidpatikus volt).

Nekem jelenleg szexkapcsolatom van,a partneremmel szombattol vasárpig vagyok,szorakozunak,jokat szexelünk,stb. Hétközbe is beszélünk,lelkileg is számithatok rá. Neki is van két fia,14 17 évesek. Ő 39,nyitott házaságban él.

Ám megnem tudom mondani hányan ismerkednének velem,2 rendes kapcsolatra és nincs gyerekük.

Nekem egy jódarabig viszont nem kell párkapcsolat.

2016. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen lànnyal! 30 vagyok 35ig és 1! gyerekig jöhet mégegy! Nagyon meglehet szeretni egy 4-5 éves kislányt az utòdom is szerette. Ilyen korban alakùl ki egy apahiàny amit először velem pòtolt. De kezdem miért s született meg ?? Exem szép magyar családba született nagymamàm es exem apja gyerekkori baràtok. Exem apjàt se az apja nevelte 6unokájàbòl 3ugyanigy jàrt...sors. Exem ùgy született alkesz apukàja részeg volt anyja meg hagyta magàt hàt 40+ is simán ki lehet hordani egy gyereket. Bár 4. gyerek volt. ... Hanyagoltàk növérének akinek volt gyereke oda akartàk adni exem. ...16évesen 60éves alkoholista szüleivel nem tudott szòt érteni na meg nem akart gyerekek volt. Hagyta magàt egy roma sràcnak felcsinàlni. 17évesen megszült kòrhàzi eskűvővel(ami nagykorùsìt) pasi nagyanyjâhoz mentek haza elvett minden egyes gyerek után járò forintot. Hazamenekűlt de csak balhé volt közbe nagyobb nővére elvàlt egy alkesz pasitôl (sors). Exem férje (17éves) nem bìrta a szabàlyokat felelősséget lelèpett gyerek tartàst nem fizetett igy nem is làthatta a gyereket (ez volt a szerencsém). Összejöttünk minden jò volt első (màsodik) randin bemutatott a gyereknek könnyen megbaràtkoztunk. Elkényeztettem bevallom!!! Nem tudtam mit hogy kell csinàlni ugràlt rajtam bevettem anyukàjàval is igy szokta (honban talâlta ki a figuràkat?) Viszint ahogy az idő haladt megtudtunk beszélni üzleteket ha ő megtesz valamit akkor kérhet valamit. Szeretett meg akart felelni leszokott a biliről nagylàny lett hogy megfeleljen Igen ! Volt miatta veszekedés hisztit nehezen toleràltam. Fél perces hangulat vàltozást. Ami összehozott minket 2en mentünk anya elé a nunkahelyére. Ràm volt utalva 1km en ... Rengeteget kiràndùltunk nyaralt nâlam...Első hely otthinon ovin kìvűl ahol aludt. Ahogy exem fogalmazott " egy anya boldog ha làtja gyereke boldog". Gyerek boldog volt. Na de exemnek dolgozni kellett pénzt leadni otthon. Gyerek elvàrtàk hogy jò legyen de fegyelmezni nem volt szabad mert hisztizett. Idő után tőlem is elvàrtàk ezt. Exem ràm fogott egy munkahelyi balhét (messngeren felidegesìtettem) de igazàbòl rájött hogy nem volt fiatal. Nem akart többé dolgozni sőt ugy volt elvàrta hogy pénzügyileg tàmogassam ha nem akkor ribizliként viselkedett (udvaroltatott magànak) kijelentette 30eves lessz bulizni fog jàrni mert gyerek elég nagy lessz. Bezsarolt érzelmileg gyereket ràvette " véletlenűl" hìvjon apànak. Köv pasit is igy zsarolta be. Szòval rossz: fiatalon anyukàvá vált nem élte ki magàt lelkibeteg làny alkesz anyòs öngyilkis apòs (gyászban persze melette kellett lennem) azutàn fòbiàs lett nem mert otthon lenni egyedűl gyereket kînozta (szûnyogokkal összecsìpette) nàlam voltak sokat ez anyòs jelöltnek nem tetszett hogy nem kényszerítem normàlisnak. Lenni.Llenni.
2016. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ami jò volt az érzés amikor két làny szeret de egy mindenképp. Két haveromnak bejött. a kisgyermekes anyuka dolog. Egyiknèl a làny szülei nagyon sokat segìtettek. Annyira hiànyzott a gyerek, hogy csak anyukàkkal ismerkedtem. Majd mindegyik volt pàrja megfenyegetett. Boldog pàrkapcsolatban élt de a gyerek anyjànak tilos volt mással lenni. Ő gyerekére nem szòlhat rà senki.
2016. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
1 gyermekkel vettem el a feleségem, azóta van 2 közös ikergyerkőc is. Én 27/F, ő 38/N
2016. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen.

Nincs miértje, egyszerűen nem zavar, hogy gyereke van, és ennyi.

Amúgy azért nem zavar, mert eléggé önzetlen és odaadó ember vagyok, ráadásul nekem gyerekként nem volt normális családom/szüleim, így aztán eleve nem tulajdonítok jelentőséget a vérségi kötődésnek, egy idegen gyerekét is ugyanúgy meg tudnám szeretni és ugyanúgy mindent megtennék érte, mint ha én csináltam volna.

Kb. 28-38 éves range-et mondanám így elsőre, hogy milyen korú nők jöhetnének szóba, de nyilván ha egy 40 éves nőben találnék valami nagyon vonzót, akkor nem lenne a 40 se kizáró ok.

34 éves vagyok.

Nem, nincs gyerekem. Azért nincs, mert az exemmel még azelőtt megromlott a kapcsolatunk, hogy összejött volna a gyerek.

2016. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!