Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Kérlek ne ítéljetek el

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki iránt nekem vannak érzéseim és úgy gondolom ez fordítva is igaz. Nagyon sokat beszélünk, nagyon jóba is vagyunk. Azonban nem nagyon jutunk egyről a kettőre, ő most kicsit megijedt ettől az egésztől. Nem akar elveszíteni de fél a kapcsolattól, időre van szüksége de most én félek, hogy csak játszik velem..

Azt hiszem belezúgtam ebbe a fiúba, nem akarok mást de mennyi időt "várjak" rá??


Azonban ha valóban játszik velem akkor halasszam el a lehetőséget mással? Van egy szimpatikus fiú akivel ritkábban de beszélgetünk, ugyan alig tudunk egymásról valamit, jóban sem vagyunk még de találkozóra hívott. Semmit nem érzek iránta.


Mit gondoltok? Hallgassak a szívemre és ne engedjem el azt a fiút akibe beleszerettem, vagy az eszemre hallgassak és engedjem el mert játszik velem és próbáljak nyitni mások felé is?


2016. nov. 9. 22:18
 1/4 anonim válasza:

Legjobb lenne, ha mindkettőt ejtenéd. Az első túl gyáva hozzád, a másodiktól meg semmit nem akarsz.


Neked, mint nőnek, olyan férfi kellene, aki tudja, hogy mi kell neked, és azt nem fél végrehajtani.

2016. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hallgass a szívedre...DE csak akkor, ha tényleg érzed a fiún, h fontos vagy neki.

Nagyon nem mindegy, hogy mik a körülmények. Miből gondolod ,hogy játszik veled? Miért van szüksége időre? Mondta, hogy nem akar kapcsolatot? Egyáltalán tudja, hogy te érzel iránta valamit? Nem voltál véletlenül elutasító vele?


Csak azért kérdezem mert velem volt olyan, hogy azt hitte a lány, h csak szórakozom vele, miközben engem csak ő érdekelt, tiszta szívből szerettem...

2016. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki megijedt,annak van vkije es csak egofenyezo vagy neki.

Szakitsd meg vele a kapcsolatod,mirlott lerombolja az onbecsulesed.

Kezdj olyannal,aki rendszeresen talalkozik veled elore megbeszelt idopontokban.

Ha valtoztatgat vagy az uccso pillanatban mondja meg a talit,akkor van tobb no a tarsolyaban.

N

2016. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én adnék esélyt a másiknak is mit veszíthetsz? bár én idősebb korosztály vagyok valszeg..

"Nem akar elveszíteni de fél a kapcsolattól" hát ez pech! neki... pont ilyen szituban voltam mindkettővel jártam az maradt aki kitartóan kitartott mellettem..egy barát is jól jön mindig!!

:)

2016. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!