Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bridget Jones babát vár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bridget Jones babát vár filmnézés egy pasival? Mit gondoltok? Nem túl csajos?

Figyelt kérdés

szombaton találkozok egy fiúval negyedszerre és áthivtam fimezni. Valamk komédiára és azon belül is a Bridget Jones új részére gondoltam. Mit gondoltok? Tudom hogy alapból csajosfilm de az új rész olyan vicces volt hogy én szétröhögtem magam rajta mikor elöszõr láttam. Szerintem nem lenne gáz pasival se megnézni. Szerintetek? Kérlek csak az írjon aki már látta az új részt.


21L


2016. nov. 10. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogyan nézitek meg, mikor még a moziban játsszák és le sem lehet tölteni? Ez senkinek sem tűnt fel? :D Vagy neten akarod nézni, ilyen szar online filmes oldalon? Mert én ott tuti nem nézném meg, olyan szar minőségben. Torrentről letölteni meg még nem lehet a filmet.
2016. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A felségemnek ez még nőként is csajos, így mivel kikunyerálta jóanyám, én kísértem el a moziba, nagyon meg akarta nézni, de a párom nem bírta rávenni. Hát, sosem voltam romantikus alkat, de abból a műfajból is van nézhető, ezen konkrétan szenvedtem. Ha ismerkedéskor ilyet szeretnének nézetni velem is ez lenne, vigyorognék persze azért, kényszeredetten, udvariasságból. Szerintem az ilyen klasszik-romantik fílinget jobb meghagyni későbbre, mert ha nem ismered még olyan jól a másikat, nagyon rosszul is elsülhet. Én menekültem anno minden túl romantikus gondolkodású hölgytől,(nálam a romantika teljesen másból áll, intimitás elsősorban és egyszerre rezdülés) látható is utólag, hogy a nejembe mennyi szorult, számomra Ő a tökéletes. Bár gyanítottam már az ismerkedéseünkkor, mikor a Walking Dead szóba került (imádja), hogy nem lesz rózsaszín szaténlepedő a hálószobában...
2016. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én inkáb ülnék a napsütésben és nézném a fákról lehulló leveleket, mint egy ilyen agymosottaknak való filmet. ennél gázabb program nincs.
2016. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

25L vagyok és rosszul vagyok az ilyen alja filmektől

ettől független, lehet, hogy vagy olyan pasi, akit szórakoztatna

mi lenne ha megkérdeznéd tőle?

2016. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!