Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti milyen fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen fiúval ismerkednétek inkább, olyannal aki az igazira vár, vagy olyannal, aki azért belemegy könnyedebb kapcsolatokba is?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Olyannal, aki az igazira vár. Inkább úgy fogalmaznám meg, hogy olyannal, aki csak akkor jön össze valakivel, akkor fekszik le vele, ha az igazit látja benne. 21/L
2016. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Azzal, amelyik komolyan érdeklődik irántam.
2016. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Inkább azzal, aki könnyedebb kapcsolatokba is belemegy.


23/N

2016. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Olyannal, aki az igazira vár 24N
2016. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok. Bocsi, de fiúként hozzászólnék a válaszok alapján én is, és tényleg bocsi ha eltérek a főkérdéstől. Bár ez inkább annak alapja is lehet. Na mindegy:


Én fiúként egy normális lányt szeretnék magamnak, de attól függetlenül nem várhatok örökké arra az egy lányra. Sok kalandom volt, de a többséggel barátok is maradtunk, tudtuk hogy ennél több nem lesz semmi se belőle. Persze voltak normális kapcsolataim is, ahol a legutóbbi pont azt sérelmezte, hogy korábban sok barátnőm volt. De ettől nem leszünk másak. Hiába hogy sok barátnőm volt, rendkívül romantikus és figyelmes is tudok lenni, ami a legfontosabb pedig az, hogy igényelem a hűséget. Soha nem csaltam meg egyik barátnőmet se.


24

2016. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Bocsi az elírásokért csak most vettem észre.


és még valami: attól én is az igazira várok.


24 (5-ös hozzászóló)

2016. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, nem lenne szempont, talan az utobbi szimpatikusabb lehetne, mert nem szeretem a tul erzelgos embereket.
2016. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ők olyannal, aki egy életre keres, minden bizonnyal ezért vagyok jó ideje én is magányos... :D
2016. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nincs bajom azzal, ha egy pasinak vannak egyéjszakásai is, legalább tapasztalatokat szerez, viszont nem bírom a tipikus skalpvadászokat, akik senkitől sem akarnak komolyat, mert félnek az elköteleződéstől.
2016. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
#9 igen, tapasztalat az mindenképpen szükséges a munkakör betöltéséhez.
2016. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!