Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem csak kiderült h van pasija mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
szóval nem telik el nap hogy ne beszélgetnénk de pár napja kiderült h van barátja . nem tudom mit csináljak mert tetszik nekem a csaj . :S
2010. ápr. 28. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg neki, hogy tetszik. Ha kölcsönös akkor majd lép, ha nem akkor jobb ha elfelejted.
2010. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Bizonyítsd be neki,hogy te jobb vagy mint a pasija!Magyarul:csábítsd el!Hódítsd meg a lányt!
2010. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
ha nem telik el nap, hogy ne beszélnétek, akkor lehet, hogy neki is bejössz! szerintem legyél kitartó, én pont így vagyok, hogy van barátom (bár a kapcsolatunk már nem a legjobb) és tetszik egy srác de nagyon..úgy tűnik, én is neki. és csak reménykedem, hogy nem fog emiatt letenni rólam...:) szóval próbálkozz csak!!!
2010. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vezerdinka ***** válasza:

ez a legundorítóbb egyébként. hányni tudnék az olyan emberektől, akik annyira sem méltatják a másikat, mindegy mennyi ideje vannak együtt, hogy annyit mondjanak neki: "bocs, de van egy másik ember, akiben látok olyat, amit benned nem... abba kellene hagyni"

vagy az ilyen az adrenalin miatt "üt 2 vasat"?

vagy esetleg nem akar 2 szék közé esni? de akkor megint odajutok, hogy hányni tudnék, mert ha mégse jön össze az új kapcsolat, akkor ugye valszeg együtt marad az eredetivel, de az onnantól kezdve hazugság.

szép. sosem tudnék ilyen lelkiismerettel élni.

2010. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!