Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves lány vagyok. Elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok. Elkezdtem randizni egy sráccal, aki mint kiderült 27 lesz. Nem túl fura ez? Nagynak találjátok a korkülönbséget? Anyum szerint nem vészes, de apum nem tudom mit szólna hozzá. Amúgy 24nek néztem.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyáltalán nem nagy korkülönbség. akkor lenne sok a 6 év ha te lennél teszem azt 14, ő meg 20. de ebben a korban már sztem teljesen normális ez.
2009. máj. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21 vagyok, a vőlegényem 31 és tökéletesen működik a dolog. :) Nem nagy egyáltalán. Sőt előtte volt egy barátom, akivel 6 év volt köztünk a különbség, épp mint köztetek. Azért szabadultam meg tőle, mert olyan szinten felelőtlen és gyerekes volt még mindig, hogy abban a kapcsolatban még nem is volt elég. :)
2009. máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem dobjad ki. Vén kecske.
2009. máj. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok. Szüleim között 9 van és nagyon boldogok. Nagyszüleim között meg 11 volt és ők is boldogan leéltek egymás mellett több, mint 40 évet. (Aminek csak nagymamám halála vetett véget :()
2009. máj. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. mellesleg köztem és a barátom között is 6 év van, én 19 ő 25 és tökéletesen megvagyunk, semmilyen szempontból nem érzem nagynak ezt a különbséget. igaz hogy ránézésre ő is néhány évvel fiatalabbnak néz ki a koránál, mindig fiatalabbnak saccolja mindenki, de velem is ugyanez a helyzet, engem is előfordul hogy csak 17nek néznek és ráadásul viszonylag későn érő típus is voltam szexuális téren, de senkivel még nem éreztem hogy ilyen tökéletesen összeillünk mint a mostani barátommal.
2009. máj. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, de a férfiak hamarabb halnak meg, így a nő ilyen esetekben már a fél életét élheti özvegyként, persze, ha nem talál másik partnert. Ezt is számítástok be ilyen nagy korkülönbségnél.
2009. máj. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hat év különbség van köztük! A fél életét özvegyen hat év különbség miatt? Magadnál vagy te?

NEM nagy. Normális. Azt is mondhatjuk akár, hogy ideális.

2009. máj. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyiss ki egy KSH évkönyvet a várható életkornál lapozgass!
2009. máj. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Hát igen, de a férfiak hamarabb halnak meg, így a nő ilyen esetekben már a fél életét élheti özvegyként, persze, ha nem talál másik partnert. Ezt is számítástok be ilyen nagy korkülönbségnél"


6 év az mióta nagy korkülönbség? Mondhatnám teljesen ideális.

KSH ide vagy oda, a tények az én családomban:

Nagyszüleim között 11 év volt, több mint 40 évig éltek egymással boldogan. Aztán meghalt nagymamám. Nagypapám pedig hála Istennek még él, és a korához képest teljesen jól van, pedig már 80 felett jár.

2009. máj. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a barátom 25, én 19. :) Ugyanaz a 6 év, mint nálatok, és egyáltalán nem sok!! Pont jó.
2009. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!