Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Expasim elhívott randizni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Expasim elhívott randizni, de jól látom hogy még mindig a haverok a fontosabbak vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

5 évig voltunk együtt, majd kb 6 hónapot külön. Már a kapcsolat alatt is ebből voltak veszekedések, hogy a haverjai meg a bulizás fontosabb volt nálam...


Az elmúlt napokban felkeresett, beszélgettünk és nagyon tepert, hogy találkozzunk, elhívott moziba, amire én végül igent mondtam. Aztán visszahívott, hogy neki mégsem jó, mert délelőtt nem vetítenek filmet, ő meg este menne a haverjával koncertre, mert megígérte neki... Nem igazán értem, hogy miért nem jó az hogy 1 órakor elmennénk moziba, utána úgyis este megy a haverjával... Gondolom ezt észrevette a hangomból, mert utána gyorsan hozzátette, hogy menjünk el enni valahova vagy kávézni vagy valami... Csak bennem meg az jött le, hogy nem változott úgyse semmit, továbbra is a haverok vannak az első helyen... és elment a kedvem az egésztől.


Szerintetek? Vagy túlreagálom?


2016. nov. 15. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, 5 évig ezt hallgattod.. hiányzik most a következő 5 év? Vagy ennyire nem találsz pasit, hogy már kikaparod az elásott csontot is? :(
2016. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 évig ezt hallgattad, és te komolyan azt hiszed, hogy fél év alatt megváltozott? Ne legyél naiv.
2016. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Állítólag tudja hogy ezen változtatnia kell és rajta van, csak engedjem hogy bizonyíthasson....
2016. nov. 15. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem változott meg, csak azt mondja. Ha már annyira fontos lenne neki az, hogy visszaszerezzen, akkor úgy időzítette volna a találkozót, hogy ne ütközzön, meg ha megfordult a fejében a koncert, akkor azt mondta volna magának, hogy "Jó, de [te neved]-nek megígértem már, és bizonyítani akarok neki"... erre basszus, még a telefonba is mondja, hogy de a haverja... :D.


Hát én itt tettem volna le a telefont elköszönés nélkül, mert ez már felháborító is, hogy ennyire hülyének néz.

2016. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5 év után még mindig hülyére tud venni, szánalmas vagy, ő meg élelmes
2016. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4-essel értek egyet. Egyáltalán nem reagálod túl. Nagyon durván lejáratta magát ezzel. Most bizonyíthatott volna,ha annyira akar.


Bár végeredményben tényleg bizonyított. Bizonyította,hogy nem lehet rá számítani. 😈

2016. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!