Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tenyleg tulreagalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg tulreagalom?

Figyelt kérdés

4 hete chatelunk es par napja randiztunk eloszor.. a srac (27) minden hetvegen elmegy bulizni ami nem is volna gond (habar en nem jarok, mar kinottem ezt)... De konkretan pentek estenkent ugy szetcsapja magat, hogy ha vasarnap rairok, akkor is csak hetfon valaszol. Tehat szombat, vasarnap csutak keszen fetreng otthon es elmondasa szerint annyi ereje nincs, hogy visszairjon. Nem csak neha, minden hetvegen.

Csak szerintem gusztustalan?

22N


2016. okt. 9. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek randizol ilyen lúzerekkel?
2016. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igenis okod van a kiborulásra ez miatt. És ne hagyd h korán tönkretegye az életét, tegye csak a sajátját az már az ő döntése. Gyorsan szállj ki ebből és mond azt h vége,mert később csak magadnak fogsz fájdalmat okozni. A pasi nem fog megváltozni, te meg találsz magadnak 10 jobbat. :)


25l

2016. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiborulni vagy számonkérni nincs jogod. Viszont hátraarccal lelépni annál inkább!!! Tényleg ezt akarod majd hetente tolerálni?
2016. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!