Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régi ismerős? Túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi ismerős? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.


A pasimmal 7 éve vagyunk együtt, voltak jobb és rosszabb időszakok is a kapcsolatunkban, egyszer volt egy mély pont, külön voltunk 1 hónapig.

Megbeszéltünk mindent, elég sok dolgon "változtattunk", jelenleg jól működik minden.


Felbukkant az egyik közösségi oldalon egy régi ismerőse. Egy csaj, akinek annak idején udvarolt a pasim (középiskolai évfolyamtársak) , csak a csaj leépítette. Jó viszonyban voltak, mindent megbeszéltek, csak a csaj akkor nem akart a pasimtól semmit. A régi leveleiket a párom a mai napig őrzi, de elolvashattam őket, nem titkolta el.

Most volt a párom szülinapja és írt neki a csaj, de csak annyit, hogy hogy van?! ( elolvastam) A párom visszaírt neki hogy találkozzanak, sok mesélni valója van.

Ezt a pasim nem titkolta el előlem, nem messze tőlünk találkoztak egy cukrászdába és "csak" 1,5 órát voltak ott, utána rögtön találkoztunk.

Tudom, hogy semmi nem történt közöttük, de nagyon zavar a helyzet. A csaj, ha lehet ilyet mondani, mérföldekkel jobb nálam, elismerem. :/


A páromnak "nem szólhatok", mert a legutóbbi szakításunk pont azért volt, mert (beismerem) sokszor beleszóltam a dolgaiba.


Megbízom a páromban, de zavar, hogy találkozgatnak...JA, a csajnak is van kapcsolata!


2014. máj. 11. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, de szerintem addig nincs baj, amíg mindent elmond neked.
2014. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Es akkor mi van? Felredug parszor, engedd meg neki. :D
2014. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze, mert ez így működik.... egyébként ameddig külön voltunk neki volt kalandja :/

De nem szólhatok, nem voltunk együtt 1 hónapig akkor.

2014. máj. 11. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
biztos lepontoznak, de én nem örülnék, ha a barátom találkozgatna egy lánnyal, pláne egy olyannal, akitől anno akart is valamit, és nem jött össze. mert még ha beteljesült volna, akkor lehetne mondani, hogy kipróbálták, nem jött be. de mivel nem történt semmi, ott lehet köztük egy be nem teljesült szexuális feszültség... az mindenképpen jó pont, hogy a barátod maximálisan őszinte, és mindenről tudtál. sok fiú ezt a barátnője háta mögött intézte volna. szerintem egyelőre ne szólj neki, de ha ez rendszeres lesz, hogy hetente "randizgatnak", akkor a helyedben szólnék.
2014. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, annak nagyon örülök, hogy elmondja nekem, maximálisan becsülöm érte. Ezért nem is mertem neki szóvá tenni. Csak egy megjegyzésem volt :)

Pont akkor hívtam fel mikor kísérte a kocsijához a csajt, én pedig megjegyeztem a páromnak viccesen a telefonban (pedig tök ciki volt), hogy "nem ám bezár a kocsijába". De Ő csak röhögött, és mielőtt lerakta volna hallottam, hogy azt mondja a csajnak: "csak aggódik a testi épségemért".


Azóta nem találkoztak, de tudom, hogy a jövőhéten megint fognak, mert hogy állítólag " évekig nem találkoztak"....

2014. máj. 11. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
ha a csaj akarna valamit, akkor ne gondold, hogy a párod veled maradna... Jófej, hogy nem titkolta el előtted, hogy találkozgat egy csajjal, akinek a hogy van kérdésére ő már is találkát ajánlott. Naiv vagy nagyon.
2014. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy naiv vagyok, de akarok bízni a páromban! Eddig jó pontot szerzett az őszinteségével. Ami aggaszt az az, hogy a csaj maga az "izgalom", legalábbis a páromnak tuti!
2014. máj. 11. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:
És gyereketek van már? Házasság?
2014. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
"csak" együtt élünk.
2014. máj. 13. 10:05
 10/13 anonim ***** válasza:

És házasságra amúgy nem gondoltok?

Itt nehéz tanácsot adni, de kérdés vajon neki hogy esne, ha Te is így találkoznál valakivel?

Biztosan szeretitek egymást? Elég erős ez a kapcsolat egy későbbi családalapításhoz? Ő az igazi?

Ha a válasz igen ezekre a kérdésekre, akkor hajrá

Ha nem, akkor ne húzzátok egymás idejét

Le kell ülni, megbeszélni- ettől nem szabad félni, mert az életben adódik fájdalmas dolog bőven, de azokon is túl kell lenni. Hány évesek vagytok?

2014. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!