Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engem mert nem vesz eszre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem mert nem vesz eszre senki? Mi a gond velem?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok, lany, es meg nem volt baratom. Meg csak erdeklodest sem tapasztaltam iranyomba. Eddig annyira nem zavart, de azert most mar kicsit cikinek erzem... Mi lehet a gond? Nem vagyok tul magas, van rajtam par plusz kg, de 3 honapja rendszeresen sportolok, es mar javult az alakom. Vilagos barna hajam van, zold szem, szemuveg. Igyekszem olyan ruhakat hordani, ami jol all, csinos, es nincs kint belole semmim (ertsd jol). Amugy teljesen atlagos vagyok, jo humoru, eleg ertelmesnek mondanam magam. Egyaltalan nem vagyok egy a mai divatmaca, se semmi ilyesmi.

Az ilyen lanyokat mar eszre sem veszik? Csak azt, akin tonna smink van, es olyan, mintha a sarokrol jott volna muszak utan? Hogy van ez?


2010. ápr. 29. 16:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Vannak olyan fiuk akiknek biztos tetszel.

Bár van olyan fiú aki nem mer kezdeményezni vagy hasonló.

Nem hiszem h gond lenne veled.

Leírás alapján nekem felkeltetted a figyelmem:$

18/F

2010. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hát kezet foghatunk!

Ugyanez a felállás nálam is csak srác vagyok.

Átlagosan öltözködök (semmi pénzért nem húznék föl rózsaszín pólót mint a mai "álomsrácok"...de kinek??), hajam mindig zselézem, ízlésesen, sportolok rendszeresen én is (gyúrtam télen, most futok hogy kicsit fittebb legyek), csak keveset járok el szórakozni, ismerkedni.....

Lehet hogy veled is ez a baj nem?

csajok terén eddig nemsok, legtöbbjüket teljesen "hidegen" hagyom, ahol meg lenne egy halvány szikrányi remény, ott meg mindig "barát"...van

Így legtöbbször a "friend" zónába kerülök be, és barátként néznek rám, nem pedig férfiként....:S :S :S

2010. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Legyen picit több önbizalmat,az szebbé tesz hidd el.
2010. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 X. Maté ***** válasza:
40%
Nekem meg nem. Aki értelmesnek mondja magát, használjon legalább ékezeteket. A lány teszi meg mindig az első lépést, mert a fiúk/férfiak mind gyávák véleményem szerint. Jó ha nem is az első lépést teszik meg a nők, a férfi csak egy bizonyos szintig megy, ott megáll. (Egy olyan szint, amiből még minden lehet) Ha a nő jelet ad, hogy vevő az udvarlásra, akkor megy tovább csak a férfi..
2010. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"Leírás alapján nekem felkeltetted a figyelmem:$" - Dettó! Nem szeretem az ilyen pláz@pic$ákat...


F/18

2010. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Sokszor tényleg csak a feltűnőbb lányokat veszik észre. De hidd el, aki "kirak mindent", azt csak megnézik, hiszen ma már mindenhol csak ilyen lányok vannak, és ezért könnyen el is felejtik őket, és egyáltalán nem a hosszú kapcsolatok céljából keresik fel őket.

Amúgy a leírásodból normálisnak tűnsz, de Te vajon észreveszed az olyan fiúkat, akik szintén átlagosak vagy egy kicsit csúnyábbak? Az ilyen fiúkra jellemző, hogy nem nézik meg annyira a lányokat, hiszen belül is kicsit félénkebbek.

De ne aggódj, elvétve vannak még értelmesek!

20/L

2010. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
hát hallod sztem örülj, h nemkell napi 3 pasit levakarnod..:S nem "dicsekedésből" írok, félreértés ne essék (hiszen mért is tennm anonimen:D:D:D) de állítólag elég csinos lány vagyok jó alakkal meg midnen.. komoly kapcsolatom vn több mint 1 éve.. de emellett kb napi szinten harcolnomkell, hogy ne zaklassanak más palik:S :D a utcára nem tudok úgy kilépni, h ne csipoljanak minden 3. autóból.. pedig annyira nem nézek ki extrán.. régen szürke kisegér voltam... változtattam a hajamon, a színén, fazonján, fogytam, spinningelek, szép alakom lett, figyelek a színemre, magyarul szolizok.. (de azért nem vagyok az a sültcsirke tipus..) szépen megcsináltatoma körmeim midnig, nőcis cuccok.. szép smink ami kihangsúlyozza a szép szemeid stb.. nemtudom mit mondjak.. ha van alapba 1 kedves arcod, valamilyen alakod, onan már bármit elérsz sztem...:) bocsiaz offért.
2010. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
S mi van ha külfölről ír? Pl. én Romániában élek s itt se használ szinte egy magyar se magyar ékezetes bill-t.
2010. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha van kedved,írhatsz nyugodtan privit!

F

2010. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Inkább román billentyűzetet használnak? De gáz. xD
2010. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!