Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engem mert nem vesz eszre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem mert nem vesz eszre senki? Mi a gond velem?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok, lany, es meg nem volt baratom. Meg csak erdeklodest sem tapasztaltam iranyomba. Eddig annyira nem zavart, de azert most mar kicsit cikinek erzem... Mi lehet a gond? Nem vagyok tul magas, van rajtam par plusz kg, de 3 honapja rendszeresen sportolok, es mar javult az alakom. Vilagos barna hajam van, zold szem, szemuveg. Igyekszem olyan ruhakat hordani, ami jol all, csinos, es nincs kint belole semmim (ertsd jol). Amugy teljesen atlagos vagyok, jo humoru, eleg ertelmesnek mondanam magam. Egyaltalan nem vagyok egy a mai divatmaca, se semmi ilyesmi.

Az ilyen lanyokat mar eszre sem veszik? Csak azt, akin tonna smink van, es olyan, mintha a sarokrol jott volna muszak utan? Hogy van ez?


2010. ápr. 29. 16:30
1 2 3
 11/23 X. Maté ***** válasza:
78%

#16:45


Ha ilyesmi a helyzet bocsánatot kérek :p De attól függetlenül nekem még mindig nem szimpatikus...

2010. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Románt se,simán angolt. A románok is angolt használnak.
2010. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Huh, koszi a valaszokat, en is valaszoknek: :)

16:37 Tenyleg nem sokat jarok szorakozni, nem az en stilusom. Persze baratokkal, baratnokkel szivesen ulok be valahova, de most erre nincs lehetoseg. (Lentebb.) En sajna meg "haver csaj"kent se kerulok nagyon szoba...:(

16:39 Szerintem en roszul vagyok bekotve... Addig nem tudom magamat szepnek latni, amig valaki nem lat annak. Igen, tudom, ez igy nem jo, de nagyon nehez valtoztatni. De azert igyekszem.

16:41 Nemetorszagban vagyok, van ü, ö es ä betu a laptopomon. Nem hiszem, hogy sokat valtoztatna, ha ezeket is hasznalnam. Amugy igen, lehet az is gond, hogy nem vagyok egy kezdemenyezo tipus.

16:41 (20/L) Termeszetesen megnezem en is a tipikus "jo pasikat", de ennyi. Nem igazan jonnek be. Inkabb a kicsit csendesebb, tokeletlenebb sracok. Szoval nem az a gond, hogy csak amacso csavokat veszem eszre.

16:45 Hany eves vagy? :)

16:53 Nem gond. :)

2010. ápr. 29. 16:56
 14/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled Kedves 16:41-es!


F/18

2010. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Most latom, hogy 3 16:41 es van... Melyikkel ertesz egyet? :)

Amugy... Nyugodtan irhat, akinek szimpatikus vagyok, de nem igerek semmit, foleg, hogy meg egy ideig nem megyek haza. :)

2010. ápr. 29. 17:07
 16/23 vezerdinka ***** válasza:

de végre valaki, aki nem azzal kezdi, hogy: "milyen stílusom legyen, hogy tetsszek a pasiknak?". a jellemtelen embereknek van a legnehezebb dolguk. egyébként, kedves kérdező, én is egy "szürke kisegér" voltam, se smink, se szoli.. és úgy lettem valaki, hogy egy nagyon jó társaságba keveredtem, ott ismertem meg a jelenlegi páromat, akivel mostmár több, mint 2,5 éve vagyunk együtt. nem kell kenned magad ahhoz, hogy "jobb nő" legyél, nem maradsz le semmiről úgy sem, ha 19 évesen nem volt még barátod. maximum annyi, hogy mostanra kicsit több élettapasztalatod van, még ha a szerelemben nincs is, más problémáid, mintha 16 évesen tetted volna fel ugyanezt a kérdést. alapból nem lesznek pl. olyan gondjaid, hogy mit vegyél a 2. hófordulóra, mert gondolom, vagy annyira értelmes, hogy te sem tartod lényegesnek az ilyen dolgokat. mi sem tartottunk hófordulót, pedig nagyon sok kapcsolat ezen csúszik el. egy idő után nincs mit venni a másiknak. sokkal érettebb fejjel fogod megtalálni a "nagy Ő"-t. mellesleg nem lehet, hogy egy kicsit nagy elvárásokkal indulsz neki a dolognak? lehet, hogy neked természetes, hogy jó lenne egy magas, kigyúrt, szőke, kék szemű srác, de lehet, hogy elég lenne egy olyannal indítani, aki kicsit szolidabb.

jó tanács: ne kezdd a magas c-n.:) amúgy sok sikert!

2010. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A 3. 16:41-essel - 20/L. :)
2010. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
adj msn cimet érdekelnél
2010. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
17:14 Nem igazan esetem a csupa izom, szoke, kek szemu srac, de a lenyeget ertem. Mivel nagyon jol tudom, hogy en sem vagyok tokeletes, ezert a sracok kozott sem a tokeleteset keresem. :)
2010. ápr. 29. 17:27
 20/23 anonim ***** válasza:
hat oszinten megertelek...:(tanacsot azt nm tok adni...de sok sikert kivanok:)!!!
2010. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!