Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem gáz, ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, ahogy ezek a pasik nyomulnak mostanság?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,saját tapasztalat,hogy a környezetemben a legtöbb pasi annyira szánalmasan próbál barátnőt szerezni,hogy borzalom.Az még nem is lenne baj,hogy próbálkoznak,de basszus a legtöbbről ordit,hogy BÁRKIT,csak legyen valaki.Próbálkoznak egynél,nem jön össze,másnap-harmadnap másnál,az sem jön össze,utána megint másnál,és olyan szánalmasan tepernek,hogy komolyan röhely az hogy mindegy hogy ki az,honnan jött,milyen,csak éppen legyen valaki,hogy kirakhassák Facebook-ra,hogy kapcsolatban.Komolyan ennyire nincs igényességük magukkal szemben?Egyáltalán miért sajnáltatják magukat sokan itt is hogy nincs barátnőjük meg stb.Sajnos a huszonéves korosztálynál is megfigyelhető ez,ha egy kicsit is kedves vagy velük,már azt hiszik,hogy akkor ebből lesz valami,és jönnek már az sms-ek meg minden,tehát látszik,hogy mindegy ki az csak legyen valaki.Másnak mi a véleménye erről?

2016. nov. 21. 19:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%

Áruld el kérlek, hogyan, mikor, kinek, kihez szabad odamenni? Komolyan érdekelne, mert most éppen azon gondolkozom, hogy jó lenne már egy kapcsolat.

Válaszolj királylány iszom édes szavaid.

30/f

2016. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
42%
Nálam is 10-ből 8 ilyen pasi ilyen :(((((
2016. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

ilyen is van, de szerintem a felnőtt módjára viselkedő komoly pasik között minimális az ilyen

ha a nő ne kelleti magát, akkor nem is nézik potenciális dugópajtásnak

25L

2016. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem én szabom meg,hogy kinek,mikor,kihez szabad odamenni,de akkor is gáz ez a viselkedés!Ok,kinézel valakit,megtetszik,megpróbálod megismerni,lehet hogy összejön,lehet hogy nem,de másnap már másnál,harmadnap harmadiknál teperni igenis ciki.Akkor ezek szerint egyeseknek MINDENKI tetszik?Hát mondjuk ez nem rossz biztos...
2016. nov. 21. 19:40
 5/32 A kérdező kommentje:
Ezt az elsőnek szántam.
2016. nov. 21. 19:41
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom. Engem meg azért tartanak szánalmasnak, mert képes vagyok hónapokon keresztül udvarolni egyetlen lánynak, aztán ha ezek után elutasít újabb hónapok kellenek, hogy kiheverjem és addig más lányra rá sem tudok nézni.
2016. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem is a magakelletésről van szó,hanem arról hogy pl buszon találkozol egy ismerőssel,és simán beszélgettek hétköznapi dolgokról,másnap reggel pedig jön a szerelmes üzenet,és a találkára hivás.Hogy a számom honnan volt meg arról dunsztom nincs.Aztán finoman közlöm vele,hogy ez nekem kicsit sok,utána meg én vagyok a legbeképzeltebb,hogy nem jöttem össze vele...és ez csak egy eset.
2016. nov. 21. 19:45
 8/32 A kérdező kommentje:
Utolsó,szerintem pont a te viselkedésed nem szánalmas,én értékelném,ha valaki hosszú időn át udvarolna nekem,és érezném,hogy én kellek és nem BÁRKI csak legyen valaki...
2016. nov. 21. 19:48
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

Álmodj királylány...

Miből gondolod, hogy olyan sokat érsz, hogy megéri érted teperni hónapokon keresztül?

2016. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Sanya1989 válasza:
Én biztos várnék rád!:)
2016. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!